הגרלת משחקי הליגה: בני סכנין תפתח מול רעננה, אכסאל תתארח באשקלון

הגרלת משחקי ליגת העל והליגה הלאומית לעונת 2018/19: בני סכנין תפתח את העונה מול רעננה, אכסאל מול אשקלון, אחי נצרת מול העולה החדשה נס ציונה.

בשעה זו קיימה מנהלת הליגות לכדורגל הגרלת משחקי ליגת העל וגביע הטוטו לעונה הקרובה בליגת העל ובליגה הלאומית. ראשית הוגרלו משחקי גביע הטוטו ונקבע כי בשלב הבתים במסגרת קבוצות הבית הצפוני, תפגוש הפועל אכסאל את הפועל עכו ואילו מכבי אחי נצרת את הפועל נצרת עלית לדרבי מסקרן. הפועל אכסאל ואחי נצרת ייפגשו ביניהן במחזור השלישי.

מתוך: דף מנהלת הליגות לכדורגל

במשחקי גביע הטוטו של ליגת העל שייפתחו בתאריך ה-28 ביולי נקבע כי בני סכנין תארח את הפועל חדרה במחזור הפתיחה. לאחר מכן בשלב משחקי הדירוג, נציגות מכל מקום בו יסיימו בבית שלהן, יארחו את המסיימות במקום הזהה בבית המקביל(נציגת בית ג' תארח את נציגת בית א', נציגת בית ד' תארח את נציגת בית ב'). כאמור הדגישו במנהלת כי כל ניצחון בגביע הטוטו יזכה בתמריץ כספי, מה שייתן מוטיבציה לכל הקבוצות להצליח במפעל. בשלב הדירוג שיהיה לאחר מכן, נקבע כי הקבוצות המשחקות באירופה יקבלו את יתרון הביתיות. בהגרלה המסקרנת ביותר והיא של משחקי הליגה, נקבע כי בליגה הלאומית הפועל אכסאל תצא למפגש מול אשקלון ואילו אחי נצרת תארח את העולה החדשה סקציה נס ציונה. הדרבי הנצרתי נקבע למחזור הרביעי בליגה, הפועל אכסאל ואחי נצרת ייפגשו במחזור השני. בהגרלת משחקי ליגת העל נקבע כי בני סכנין תארח את הפועל רעננה במחזור הפתיחה. (יתר המשחקים: מכבי ת"א - מכבי חיפה , הפועל חדרה - הפועל ת"א, הפועל חיפה - מכבי נתניה, הפועל ק"ש - הפועל ב"ש, מכבי פ"ת - בית"ר ירושלים, מ.ס אשדוד - בני יהודה) 

עוד ציינו במנהלת כי לראשונה בתולדות הכדורגל הישראלי, שני אצטדיונים יארחו העונה מעל לשתי קבוצות.

התוצאות המלאות: (מתוך דף מנהלת הליגה)


כתבות נוספות