אחמד עואד ואדהם שיבלי חתמו במכבי טמרה. המטרה: קבוצת צמרת חזקה

מכבי טמרה עובדת בקצב לקראת העונה הבאה במטרה לבנות קבוצת צמרת. המאמן רושדי סובח ימשיך. השחקנים אחמד עואד, אדהם שיבלי ועלי זבידאת חתמו.

מכבי טמרה, העולה החדשה לליגה ב' מחוז צפון א', החלה לעבוד בקצב לקראת העונה הבאה כשהציבה לעצמה מטרה עליונה והיא להתברג בצמרת ואולי משם יציבו מטרה חדשה ויחשבו על עליה נוספת. כזכור, מכבי טמרה כבר עלתה ליגה לפני שנתיים אלא שאז על פי החלטת בית הדין היא חזרה לליגה ג' ועונה אחת לאחר מכן הצליחה שוב להגיע לליגה ב'. 

בהיבט המקצועי, המאמן רושדי סובח ידריך את הקבוצה גם בעונה הבאה וצירף אמש את שלישיית השחקנים אחמד עואד שהוא גם תושב טמרה וזוהי קבוצתו הביתית, עלי זבידאת ששיחק עמו בעונה האחרונה בהפועל כאוכב ואדהם שיבלי ששיחק באחווה כפר מנדא.

אחמד עואד / צילום: רמזי אבו אל היג'א

המאמן רושדי סובח אמר ליאללה ספורט: "נבנה קבוצה טובה שתהיה לה מילה בליגה. המטרה שלנו היא לבנות קבוצה אטרקטיבית שתגיע לצמרת. נתחזק בימים הקרובים בשחקנים נוספים ונשלים את בניית הסגל". כאמור התקציב של טמרה יעמוד על כ-800 אלף ש"ח ובימים אלו מתנהל משא ומתן עם מספר שחקנים בכירים שיסייעו לקבוצה לעמוד במטרותיה.

השחקן אחמד עואד אמר על החתימה: "אני שמח להתחיל במקום חדש למרות שהוא לא כל כך חדש לי, אני מרגיש פה כמו בית ומקווה שנעשה ביחד עונה טובה ונעמוד במטרות שלנו. אני מאחל לכאוכב בהצלחה בדרכם". 


כתבות נוספות