אבו רקיק: נקווה שמישהו בשפרעם יתעורר לפני פתיחת העונה. אנהל מו"מ גם עם קבוצות אחרות

אברהים אבו רקיק: "מתוך הערכה וכבוד לשפרעם לא נפגשתי עם אף קבוצה עד היום. נקווה שמישהו שם יתעורר לפני פתיחת העונה, אני רואה את עצמי חופשי לנהל משא ומתן עם קבוצות אחרות".

אחת מההפתעות היפות של העונה שעברה הייתה הפועל שפרעם. הקבוצה שפתחה את העונה בצורה קשה, הצליחה לעשות את הבלתי יאומן ולסיים כאחת הקבוצות החזקות של הליגה ואף עשתה מסע נפלא בגביע המדינה. נכון לימים אלו, שפרעם עוד לא החלה להראות סימני המשכיות כשטרם סיכמה על מאמן ראשי שיעמוד על הקווים על אף שהודיעה באופן רשמי שמעוניינת במאמנה המוצלח בעונה האחרונה אברהים אבו רקייק לטווח ארוך. כמו כן חלק משחקניה מתחילים לעבור לקבוצות אחרות דוגמת השוער מג'די חלאילה שחתם במגדל העמק ושחקנים נוספים מחוזרים על ידי היריבות, מה שגרם לחששות לעלות מחדש וזה ניכר גם אצל אוהדי הקבוצה.

אברהים אבו רקיק אמר לאתר יאללה ספורט על עתידו: "מתוך הרבה הערכה וכבוד להפועל שפרעם, הנהלה ובעיקר אוהדים נפלאים חיכיתי עד היום לראות תזוזות בכיוון בניית קבוצה ראויה וחזקה. עד היום היו לי הרבה פניות מקבוצות אחרות אולם לא נפגשתי עם אף קבוצה כדי לתת לשפרעם את כל הכבוד וההערכה והלויאליות. בשל המצב הלוט בערפל במועדון והקיפאון בהכנת הקבוצה לעונה הבאה, אני רואה את עצמי חופשי לנהל משא ומתן עם קבוצות אחרות ומאחל לשפרעם הצלחה גדולה, ובתקווה שמישהו שם יתעורר לפני פתיחת העונה".

יסתדר עם שפרעם או יעבור ליעד אחר? אבו רקיק

צילום: חליל חאדר

#הפועלשפרעם

כתבות נוספות