בני סכנין: קשר ומגן זר הוצעו. מו"מ מתנהל מול גאדיר, הפועל ת"א לוחצת במקביל

מגן וקשר זרים הוצעו לסכנין. מתקיימות שיחות עם מוחמד גאדיר שמחזיק בהצעה מפתה מהפועל תל אביב. 

בבני סכנין מאיצים את השיחות עם שחקנים במטרה להכין את הקבוצה לקראת העונה הבאה כאשר המטרה אותה הציבה ההנהלה יחד עם המאמן בני בן זקן היא להחזיר את הקבוצה לפלייאוף העליון ולהיות בצמרת טבלת הליגה. בנוגע לחיזוק הסגל, התקיימה בימים האחרונים שיחה עם החלוץ מוחמד גאדיר שבמהלכה הביעה ההנהלה את רצונה לצרפו. גדיר מחזיק בעוד שתי הצעות כאשר הפועל חיפה והפועל תל אביב רוצות את השחקן וכבר הגישו הצעה כספית. הפועל תל אביב אף הגישה הצעה משופרת בהתאם לדרישותיו של השחקן בכדי שיחתום בשורותיה.

בנושא מהראן ראדי עדיין אין התקדמות כאשר בשבוע שעבר הגישה ההנהלה הצעה לשחקן הכוללת חוזה לשנתיים עם אופציה. מהראן, שמחזיק בהצעה גם מהפועל תל אביב, יקבל את ההחלטה בימים הקרובים ובסביבתו מספרים שהוא שוקל ברצינות את ההצעה של סכנין על אף הפערים ודרישותיו הגבוהות.

 יחזור לסכנין או יעבור ליעד חדש? גאדיר

צילום: מועדון כדורגל בני סכנין 

בגזרת הזרים הוצעו לקבוצה מספר שחקנים ובקבוצה ישקלו את כל ההצעות כאשר המטרה להחתים בלם, מגן שמאלי וקשר אחורי. לקבוצה הוצע המגן השמאלי גוראן גזינוביץ' שהיה קפטן היידוק ספלייט לשעבר ושיחק בלא מעט קבוצות והקשר הקדמי אנטון פאליץ' ששיחק בדינמו בוקרשט וכבר הוזכר כמועמד לקבוצה בקיץ שעבר. שני השחקנים מיוצגים על ידי עו"ד שרבל ג'ובראן. 

קפטן היידוק ספליט יגיע?

בנושא אחר, הקבוצה ספגה בעונה שעברה מכה כלכלית קשה בעקבות המעבר לעכו, מעבר להוצאות גם כמות הקהל הדלה שהגיעה השפיעה על הכנסות של הקבוצה נפגעו ולאחרונה הכניסה ההנהלה את היד עמוק לכיס בכדי לכסות את הגרעונות כאשר המטרה לבנות קבוצה חזקה ולהחזיר את הקהל ליציעים. 

#בניסכנין #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות