חמאדה בועל: "ליגה א' בעדיפות, אם לא יסתדר אלך על אופציות ליגה ב'. זלפה? נשב יחד ונחליט&

החלוץ שעלה ליגה עם הפועל בני זלפה מדבר על עתידו: "מעדיף ליגה א', אם לא אני אלך לקבוצה שתרוץ לעליה בליגה ב'. זלפה? יש סיכוי שאשאר". 

אחד מהשחקנים המשמעותיים בסגל הפועל בני זלפה בעונת העליה האחרונה היה חמאדה בועל. החלוץ שסיים את העונה עם 14 כיבושים, היה מהמובילים בחלק ההתקפי שלה ורשם עונה מוצלחת. מזה מספר שנים שבועל הפך לאחד החלוצים המבוקשים בליגות הנמוכות לאחר עונות טובות בליגה ב' עם קבוצות באקה אל גרבייה, הפועל אום אל פחם וזלפה שזו עונתו השנייה ברציפות במדיה. בימים אלו הגיעו מספר הצעות לחלוץ שצריך לקבל החלטה בנוגע לעתידו, האם להמשיך להיות שובר שוויון בקבוצות ליגה ב' המתמודדות על עלייה או שזה השלב לעשות קפיצת מדרגה ולשחק בליגה בכירה יותר.

חמאדה בועל אמר לסיכום העונה האחרונה המוצלחת של בני זלפה כי "זו אכן הייתה שנה היסטורית ונכון שהיה קשה מאוד, אבל בסופו של דבר השגנו את המטרה שלנו ועלינו ליגה. גם מבחינתי האישית הייתה לי עונה טובה מאוד, הבקעתי שערים חשובים ועזרתי הרבה לקבוצה כדי להשיג את המטרה שלה".

על עתידו הוסיף: "התיעדוף שלי הוא לשחק בעונה הבאה בליגה א' ואם לא, רק קבוצה שתרוץ לעליה בליגה ב'. זלפה? יש סיכוי גדול שאשאר בקבוצה, בקרוב תהיה ישיבה בינינו". 

 המצטיין של זלפה ימשיך איתה בליגה א'? 

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין 

#הפועלבניזלפה

כתבות נוספות