פלפלה כפר קאסם פותחת את ליגת החופים. עבד סרסור: "רוצים אליפות חמישית, התכוננו היטב"

בני פלפלה כפר קאסם תפתח היום את משחקי ליגת כדורגל החופים. עבד סרסור: "הכנו את עצמנו היטב, רוצים אליפות חמישית".

קבוצת כדורגל החופים המוצלחת שבה מהמסע האירופי בפורטוגל ומחנה האימונים בספרד וכעת תצא לדרך החדשה בליגת כדורגל החופים שתיפתח היום בחוף פולג ושם תפגוש למשחק הראשון(15:40) את "רוח בכפר" תל אביב. כפר קאסם אמנם נעצרה במשחק העלייה לרבע גמר ליגת האלופות במסגרת המסע האירופי שלה, אך הציגה יכולת פנטסטית לאורך כל משחקיה וסיימה מדורגת במקום ה-11. 

בהיבט סגל הקבוצה, עם חזרתה לארץ ערכה כפר קאסם שינוי וצירפה את דניאל סוזה הברזילאי ששיחק עמה שנה שעברה, דיווירסון הברזילאי גם הוא ואולג האוקראיני. סגל הקבוצה הסופי: עבד סרסור, ראני עודי, מוחמד עיסא, אדם סרסור, וסים אגבארייה, אחמד סרסור, אדיר דנין, מוחמד עמר, עמר יתים, דניאל סוזה, דיווירסון ויירה, אולג סבורובסקי, חמאדה ג'בארין, מוחמד אבו ג'אבר.

 עשו מסע נפלא באירופה

צילום: הדף הרשמי פלפל כפר קאסם

שוער הקבוצה עבד סרסור אמר ליאללה פורט על סיכום המשחקים באירופה: "מי שעובד קשה באימונים קל לו במשחקים. בהתחלה נסענו למחנה אימון בלה קרוניה (ספרד) ל-10 ימיים עם הצוות הכי מקצועי באירופה,צוות אמירילי. עבדנו קשה כדי להכין את עצמנו לאליפות אירופה, התאמנו בלי סוף לפי תכנית מסודרת והופתענו לטובה שהשתפרנו ממשחק למשחק בלי לשים לב כי זה היה כיף. משם נסענו לפורטוגל כדי להתחיל את המסע האירופי האמיתי שלנו במוקדמות ליגת האליפות ופתחנו אותה ברגל ימין עד שהגענו לגמר הגביע (גביע נאזרה) שזה זהה לרבע גמר של ליגת האלופות ולצערנו הפסדנו במשחק צמוד לקבוצה הרוסית, אבל אפשר להגיד שהמסע האירופי שחווינו היה מוצלח ויעיל לכולנו".

על משחק הפתיחה היום הוסיף: "לגבי ליגת החופים בישראל, אני חושב שהכנו את עצמנו היטב ולא חושב שיש עוד קבוצה שהתאמנה כמו שהתאמנו. נקווה שתהיה ליגה מעניינת ומוצלחת לכולנו ושנהייה אלופים בפעם החמישית"

#בניפלפלהכפרקאסם #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות