מואנס דאבור הוא הלגיונר המצטיין לעונת 2017/18 עם שלושה תארים

מואנס דאבור הוא הליגיונר המצטיין והמעוטר ביותר לעונת 2017/18. חלוץ רד בול זלצבורג זכה באליפות, מלך השערים ויחד עם קבוצתו קיבלו את תואר קבוצת השנה בליגה האוסטרית. 

החלוץ הישראלי המצטיין סיים את העונה עם ארבעה תארים: מלך השערים של הליגה האוסטרית, זכה באליפות אוסטריה יחד עם קבוצתו רד בול זלצבורג שגם נבחרה לקבוצת השנה ובנוסף לכל אלה, גם רשם הישג מרשים עם קבוצתו כשהגיעו לחצי גמר הליגה האירופית בה כבש 22 שערים. במקביל להישגיו המרשימים והתארים להם זכה במדי קבוצתו האוסטרית, דאבור זכה פעמיים העונה בזימון לסגל נבחרת ישראל כאות על היותו ליגיונר מוביל וביכולת מקצועית טובה ויציבה. 

 עונה מוצלחת. דאבור

דאבור בן ה-26 הפך לשם חם העובר מפה לאוזן בקבוצות האירופאיות ומחוצה להן כך שגם עלותו הכספית כשחקן קפצה פי כמה וכמה העונה לאור יכולתו הטובה. דאבור הפך לאחד הלגיונרים המובילים וללא כל צל של ספק הליגיונר המוצלח ביותר לעונת 2017/18. בשבועות הקרובים יחל להיקשר שמו של דאבור לקבוצות מהמובילות באירופה כשעוד במדי רד בול זלצבורג ועיצומה של העונה כבר הוזכר בקבוצות דוגמת סביליה הספרדית. 

החלוץ העביר כמה מילות תודה על עונתו המופלאה באמצעות הרשתות החבריות ואמר: "זה סופה של עונה שהייתה עבורי כמו חלום. אני שמח וגאה בהישגים שלי ושל חבריי לקבוצה, הרבה חלומות התגשמו השנה ואני מקווה שהשנים הבאות יהיו אפילו מוצלחות יותר מזו. עכשיו זה זמן לנוח ולהנות מזמן עם המשפחה והחברים. תודה לכל מי שתמך בנו". 

#מונאסדאבור #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות