מועמר קראקרה: "בא לי את אתגר הליגה הלאומית אבל עוד לא קיבלתי החלטה סופית"

מועמר קראקרה במעמד בחירתו לחלוץ העונה: " אכבוש הרבה שערים בלאומית אם אשחק שם. בקרוב אחליט על עתידי, נותן העדפה לאכסאל אבל הכל פתוח". גם אום אל פחם בתמונה 

חלוץ הפועל אכסאל בעונה החולפת נבחר לחלוץ המצטיין של העונה במסגרת בחירת נבחרי העונה של ליגה א' בחסות ה"קלאסיקו ספורט" וסיפר על תחושותיו לרגל הזכייה בתואר: "הבחירה בי מרגשת, מסמלת שעשיתי משהו השנה ואני מאמין שהבחירה היא בצדק. ברמה האישית אני אם לא הייתי מורחק לשישה משחקים הייתי כובש עוד שערים, התאכזבתי שלא סיימתי מלך שערים הייתי קרוב לזה, אבל ברוך השם עשיתי עונה טובה ועלינו ליגה". 

קראקרה המשיך במילות סיכום על העונה ההיסטורית באכסאל: "העלייה מדברת בעד עצמה, עשינו עונה יפה ועלינו ליגה בצדק. היינו הקבוצה הטובה ביותר למרותש היו לנו מתחרות טובות היינו החזקים ביותר והוכחנו לכולם שהיינו החזקים ביותר. מה שאפיין אותנו השנה זה עמידה במעמדי הלחץ, יש לנו הנהלה שנתנה את כל השקט יחד עם המאמן מוריס אוזן שהיה מרגיע אותנו ודוחף אותנו קדימה וזה מה שהביא לנו את ההצלחות ואת העלייה". 

מועמר קראקרה

צילום : איהאם אנוואר ג'בארין 

על עתידו המקצועי והיעד הבא שלו הוסיף: "יש לי הרבה הצעות ואני אשקול את העתיד שלי, עוד לא סגרתי באף קבוצה. נכון שאני מכבד את אכסאל ויש לי את התעדוף להם לפני קבוצות אחרות".

על הפועל אום אל פחם: "יש התעניינות זה נכון, זו קבוצה מצוינת עם קהל גדול ומצוין ולא פוסל מעבר לשם אבל כפי שאמרתי אחליט על העתיד בהמשך". 

על ההשתלבות המקצועית בליגה הלאומית הוסיף: "לא מעניין אותי להיות מוביל, אלא מעניין אותי רק לכבוש כמה שיותר שערים ולא משנה איפה זה יהיה. אני בטוח שבליגה הלאומית אני יכול לכבוש שערים ועם המגרשים שם שהם טובים יותר מליגה א', זה יכול להיות אפילו יותר קל ובא לי לעשות את האתגר הזה".

#ראשי #ראשי1 #הפועלאכסאל

כתבות נוספות