איימן חלאילה: "המטרה היא להבטיח הישארות בליגה א' מהר". חרבאוי על סף סיכום

הפועל כאוכב תגביר את ההכנות ובניית הסגל לעונה הבאה בליגה א'. איימן חלאילה: "נבנה קבוצה טובה כדי להישאר בליגה כמה שיותר מוקדם". ואיל חרבאוי קרוב לסיכום. 

הפועל כאוכב החלה את ההכנות לעונה הבאה בהדרכת המאמן איימן חלאילה אשר הצטרף אליה במשחקים האחרונים של עונת העלייה לליגה א' וכעת יוביל אותה ויבנה בה סגל חדש. 

בימים האחרונים החל הצוות המקצועי של הקבוצה לשוחח עם מספר שחקנים, בקבוצה ממהרים לציין כי התקציב אינו גדול אך יחלקו אותו נכון כדי לבנות סגל טוב שיעמוד ביעדים עם מספר שחקנים בכירים כשבין השמות הבולטים שהוזכרו בכאוכב נמצאים מחמוד עבאס המבוקש גם על ידי כפר קאסם וצמד השחקנים אבי מלכה וואיל חרבאוי שהם בעלי היכרות טובה עם המאמן ושיחקו יחד בהפועל אכסאל לפני שתי עונות. מלכה ועבאס ידועים בדרישותיהם הגבוהות ולא ידוע אם כאוכב תעמוד בהן, אך חרבאוי קרוב מאוד להצטרפות וסיכום סופי בקבוצה. כמו כן הקבוצה תתחזק בשוער. 

המאמן איימן חלאילה אמר ליאללה ספורט: "אנחנו נבנה קבוצה טובה ושקטה שתשחק כדורגל חיובי והקהל יהנה מהתצוגה שלה. המטרה שלנו היא להישאר כמה שיותר מהר בליגה ואני מקווה שנעשה את זה כמה שיותר מהר".

יו"ר הקבוצה עלי חליל הוסיף:"נישאר במסגרת התקציב שלנו ונבנה קבוצה שתישאר בליגה מהר. בקרוב מאוד נאיץ את ההתקדמות בבניית הסגל".  

יחבור שוב לחלאילה? חרבאוי

צילום : נזיה סולטאן

.

#ראשי #ראשי1

כתבות נוספות