צומת הדרכים של כפר כנא: דרושה קבלת החלטות בהנהלה כדי לפתוח בהכנות לעונה הבאה

הנהלת כפר כנא בצומת דרכים: קבלת ההחלטות תשפיע על עתיד הקבוצה. איימן חטיב מועמד לבני זלפה. 

קיץ לא שקט עובר על הפועל כפר כנא כשלאחר עונה די מאכזבת לאחרונה קיימת מתיחות בין חברי ההנהלה וחלקם כבר הודיעו שהם לא ממשיכים בקבוצה בעוד חלקם יודיעו על עזיבתם במידה והדברים בהנהלה לא יסתדרו. כפר כנא, אשר ידועה כקבוצה שקטה ומנוהלת בצורה מסודרת ותקינה, נמצאת בצומת דרכים מאוד מסוכן עם הרבה סימני שאלה המרחפים מעל עתידה המותנים לאור הצורך בהסדרת העניין הכלכלי. נכון לעכשיו לא מעט שחקנים דורשים כסף מהקבוצה, מדובר במשכורות של שחקנים שעד לרגע זה לא קיבלו, מה שלא נהוג בקבוצה משנים עברו.

יו"ר הפועל כפר כנא דרג'אם סביח

רק לפני שבוע עזב את הקבוצה המאמן פאיד חסון שחתם בקבוצת אסי גלבוע ועוזב את כפר כנא אחרי שנים רבות שבהן שיחק, אולי הויתור על פאיד מסמן משהו? בכפר כנא היו מאד מרוצים מפאיד על אף התוצאות שהיו לה העונה והמקום שבו סיימה הקבוצה, אולם יודעים שרוב האשמה לא הופנתה כלפיו ובמקביל התאכזבו מאוד מהיכולת המקצועית של מספר שחקנים. חבר הנהלה בכפר כנא אמר ליאללה ספורט: "הסקנו הרבה מסקנות העונה ולמדנו הרבה מהטעויות, פאיד מאמן מצוין ולא אשם במצב הקבוצה".

לא מעט שחקנים אמורים לעזוב את הקבוצה, המגן איימן חטיב מועמד להצטרף לבני זלפה ובסביבתו מספרים שבימים הקרובים אמור לסכם את תנאיו בקבוצה, ואיל חרבואי מועמד לכאוכב והשוער בשאר דאהר שאמור להתחיל ללמוד בקרית שמונה, זוכה להתעניינות מצד ממב"ע גולן שרוצה לעלות ליגה. 

#הפועלכפרכנא

כתבות נוספות