אחמד שולי לא ימשיך עם כאוכב בעונה הבאה: "אחרי שתי עונות טובות הגיע הזמן שלי לפרוץ"

שוער הפועל כאוכב לא ימשיך איתה לעונה נוספת והצהיר כי יעבור העונה ליעד חדש: "אני ראוי לצמרת ליגה א'. אחרי שתי עונות טובות שלי עם עליות ליגה, זה הזמן שלי לפרוץ". 

השוער אחמד שולי רשם עונה מוצלחת במדי הפועל כאוכב עמה עלה לליגה א' בעונה האחרונה וכעת צפוי לעבור ליעד חדש. שולי רשם עונה טובה מבחינה מקצועית כאשר היה לו חלק משמעותי בהגנת כאוכב אשר עשתה הישג מרשים כאשר סיימה את העונה מבמקום הראשון בנתוני ספיגת השערים שלה בעוד היא ספגה 19 שערים בלבד, המספר הנמוך ביותר בליגה. שולי, שעלה בשנתיים האחרונות ליגה עם הפועל שפרעם ועם הפועל כאוכב, מחפש את היעד הבא שיסייע לו לפרוץ ולהתקדם. 

השוער אחמד שולי סיכם את עונתו האחרונה במדי כאוכב ואמר: "הייתה לי עונה טובה מאוד ומיוחדת. כשישבתי עם כאוכב בתחילת העונה דיברנו על המטרות ואמרו לי שרוצים לבנות קבוצה מכובדת, לא היו אז הצהרות עלייה. התחברתי טוב מאוד עם השחקנים והתקדמתי מקצועית אחרי עבודה קשה. היה לי קשה לבחור קבוצה בתחילת העונה אבל בסוף הלכתי עם הלב ולא ציפיתי שתהיה עונה כזאת. עם היכולת שלי ושל השחקנים עשינו את זה".

אחמד שולי

צילום: רמזי אבו אל היג'א  

עוד באמצע האחרונה קיבל שולי התעניינות להצטרף לסגל בני סכנין לאחר ששוערה השלישי נאלץ לעזוב, אך החליט להמשיך את העונה בתפקיד השוער הראשון בליגה א'. על עתידו הוסיף שולי: "בעונה הבאה אני רוצה לשחק בצמרת ליגה א' או ליגה לאומית, במידה ולא אחת מהן אפנה לאופציית קבוצה בליגה ב' שרצה לעלייה. אני ראוי במאה אחוז לצמרת ליגה א'. אני עדיין צעיר ורוצה להתקדם, יש לי הזדמנות לפרוץ אחרי שתי עונות טובות בהן עליתי ליגה. גם ההצעות שהיו בליגת העל עוד פתוחות".

על אפשרות שעתידו יהיה בכאוכב הוסיף: "הייתה תקופה טובה מאוד בכאוכב, אבל לא אמשיך איתה בעונה הבאה. יש לי עוד את הזמן להחליט על העתיד". 

#הפועלכאוכב

כתבות נוספות