ממב"ע גולן תרוץ לעליית ליגה בעונה הבאה. ויאם ואסעד עמאשה קרובים להצטרף

ממב"ע גולן הציבה מטרה לעלות לליגה א' בעונה הבאה. בקבוצה מעוניינים באחים ויאם ואסעד עמאשה שעל סף סיכום והצטרפות. סמיח סמארה: "נבנה קבוצה חזקה שתתמודד על עליה".

בבני ממב"ע גולן החלו לעבוד לקראת העונה הבאה כשהמטרה אותה הציבו היא לרשום עלייה היסטורית נוספת והפעם לליגה א'. בימים אלו עובדת הקבוצה על בניית הסגל כאשר בראש הרשימת המועמדים להצטרף ולחזור לשורותיה נמצאים צמד האחים המקומיים ויאם ואסעד עמאשה. הנהלת הקבוצה כבר ישבה עם השניים והצליחה להגיע עמם לסיכום עקרוני כאשר בשבוע הקרוב מתוכננת פגישה נוספת ושם מקווים להפוך את העניין לסופי. כאמור במידה והמהלך יצליח, אין ספק שמדובר בחיזוק ענק ומעבר לכך הצהרת כוונות ברורה שלקבוצה הצנועה בני ממב"ע גולן תהיה מילה חזקה העונה בליגה ב' מחוז צפון א'.

ישחק בליגה ב'? עמאשה

צילום: אבי רביבו

כזכור, אסעד עמאשה פתח את העונה האחרונה במדי ממב"ע ומשם עבר לכאוכב עמה עלה לליגה א' צפון. לעומת זאת, ויאם עמאשה בעל הקריירה הארוכה בליגת העל שפתח את עונת הכדורגל שלו בהפועל חדרה בליגה הלאומית לאחר תקופה ארוכה בה לא שיחק, סיים את דרכו בקבוצה בשלב מוקדם ומאז לא שב לשחק. בסביבתו של החלוץ מספרים כי היו שמחים לראות את ויאם בקבוצתו הביתית ומעברו  לליגה ב' מותנה גם בשילוב עם בית הספר לילדים אותו מוביל ובמידה ויחתום בקבוצה, זה יהיה עם תכניות ארוכות טווח לגילאי הילדים והנוער. כמו כן בנוסף לשניים, הקבוצה מעוניינת גם בקשר עדי אלישע ותחפש להתחזק בשוער.

חבר ההנהלה סמיח סמארה אמר ליאללה ספורט: "אנחנו הולכים לבנות קבוצה חזקה שתתמודד על העלייה, המטרה שלנו היא לעלות ליגה ולכן הענקנו לוג'די אלקיש את הסמכות להכין קבוצה ולהביא שחקנים מתאימים, נתבסס על שחקני בית ונביא שחקני רכש. בקרוב נשב עם ויאם ואסעד כדי לסגור סופית את כל מה שצריך".

 יעשו עליה היסטורית נוספת? בני ממב"ע גולן במסע גביע המדינה

בנושא המגרש הוסיף: "אני מקווה שהמגרש יהיה מוכן לאירוח הקבוצות בעונה הבאה, זה חשוב לנו ויעזור לנו במטרה. ברגע שיהיה לנו מגרש לא פחות מ-2000 אוהדים יגיעו לעודד את הקבוצה. זה היה סוד ההצלחה של ממב"ע בשנים קודמות".

#בניממבעגולן

כתבות נוספות