מהראן ראדי הודיע כי לא ימשיך בהפועל ב"ש לעונה נוספת

לאחר שחגג שלוש אליפויות מתוך שש הרצופות בבירת הנגב, מהראן ראדי לא ימשיך בהפועל ב"ש בעונה הבאה: "היו לי הרבה התלבטויות, אני רוצה את האתגר הבא". מחוזר ע"י סכנין. 

בסיומה של פגישה שנערכה היום בין מהראן ראדי, אלונה ברקת, אסי רחמים וברק בכר החליט השחקן שלא להמשיך עונה נוספת בהפועל "תדיראן" ב״ש. 

ראדי, אחד הקפטנים של הקבוצה, הסביר לשלושה שהוא חש תחושת מיצוי: ״לפני הכל אני רוצה להודות לאלונה, אסי, ברק, לצוות, לכל חבריי לקבוצה וכמובן לאוהדים הנהדרים של באר שבע. אחרי חצי עונה בה היו לי התלבטויות רבות, בין השאר בגלל המשפחה כמו גם בגלל הצד המקצועי- בו אני רוצה לקחת חלק מרכזי יותר, החלטתי לחפש את האתגר הבא בקריירה. ההישגים, התארים, והחוויות שהיו לי בבאר שבע ובמיוחד האוהדים הנפלאים ואלונה המיוחדת תמיד יישארו בליבי. תודה לכולם, אני בטוח שנתראה בעתיד״. לדברי מועדון הפועל באר שבע: "מהראן, אחד הקפטנים שלנו, לנצח יהיה חלק בלתי נפרד משנים מופלאות ומסע נהדר, הוא מסמל אחדות, מסירות, עבודה קשה, חריצות וערכים רבים נוספים, שנמצאים בלב ליבו של המועדון שלנו. אנו מאחלים לו הצלחה גדולה בדרכו החדשה ובטוחים שהוא יהיה חלק מאיתנו גם בעתיד". הבעלים אלונה ברקת הוסיפה: "מהראן ראדי, האדם והשחקן, האיש שמסמל עבורי, חברות, כבוד הדדי, ומקצוענות. שחקן וחבר לדרך שהיה לו חלק מרכזי במסע המופלא שלנו. מודה לו מעומק הלב, על נתינה עצומה ומאחלת לו מכל ליבי הצלחה בהמשך הדרך. אני בטוחה שהוא יסגור מעגל בעתיד בהפועל "תדיראן" ב״ש, הבית שלו. מהראן הוא סמל ודוגמא עבורי. בהצלחה!!!" המאמן ברק בכר: "מהראן תמיד היווה בעיני דוגמא למקצוען חסר פשרות, שמביא איתו עומק, רצינות, השקעה ומסירות, אחד המאמנים שלי בתוך המגרש. מאחל לו הצלחה גדולה מכל הלב".

מהראן ראדי

צילום: בן בודה, דף וסרמיליה


כתבות נוספות