אבו יונס ישוחח עם בנין על עתידו, הנטייה לפרידה

אבו יונס ישוחח בימים הקרובים עם בנין על עתידו בקבוצה, הנטייה היא לא להמשיך עם המאמן שעשוי לסיים תפקידו על אף חילוקי הדעות בנושא. במידה וימשיך כפי שהצהיר על סמך חוזהו, יהיו לכך השלכות רבות ובעיקר על סגל הקבוצה. 

הרבה שמועות היו לאחרונה סביב מעמדו של המאמן שהגיע לפני כמה חודשים לקבוצה וחתום על חוזה גם לעונה הבאה. אמנם סכנין נשארה בליגה בסופו של דבר, אך בהנהלה ובסביבתו של אבו יונס אינם מרוצים מתפקודו ודרכו של המאמן. גורמים בקבוצה מספרים שטל השפיע מאוד עת הקבוצה מבחינת חברתית, "נוצרו כאן שני מחנות, הוא אימן רק 11 שחקנים" כך סיפרו. המרקם החברתי בסכנין נפגע והיחסים בין המאמן לבין השחקנים הגיעו לנקודת שיא. 

טל בנין / צילום: נזיה סולטאן

בנוסף לכך, בסכנין קיימת אכזבה מהתוצאות שהשיג המאמן בהתחשב ברכש שהגיע בינואר והאמינו שהיה יכול לשדרג את הקבוצה ואולי לסייע לה לסיים במקום השביעי. בימים הקרובים יזמין אבו יונס את המאמן לשיחה בה על פי גורמים במועדון, צפוי להודיע לו על הרצון להיפרד ולהגיע עמו לסיכום על סיום דרכו. במקביל בין אם זה יהיה עם בנין ובין אם מועמד אחר שיתפוס את מקומו, בשבועיים הקרובים תחל הקבוצה את הכנותיה כאשר המטרה לצרף קשר אחורי, בלם , מגן שמאלי ועוד שחקן בחלק ההתקפי ובקישור כשאנטוניו מרשיץ' לא ימשיך בקבוצה בעונה הבאה. 

#בניסכנין

כתבות נוספות