זלפה תקבל החלטה סופית לגבי הצוות המקצועי לעונה הבאה. התקציב יהיה קרוב למיליון ש"ח

זלפה החלה להתכונן לעונה הבאה בליגה א'. המטרה: "רוצים להישאר בליגה, אם יבוא הפלייאוף נגיד לו אהלן וסהלן". נביל אמארה צריך להודיע באופן רשמי האם ממשיך בתפקיד המאמן.

הפועל בני זלפה תתחיל להכין את תכניותיה לעונה הבאה בליגה א' צפון, אך ראשית לפני החתמתם של שחקנים בקבוצה יודעים שעליהם לסיים עם סוגיית המאמן לאחר שכזכור, הודיע המאמן נביל אמארה שאינו ימשיך בקבוצה ויעבור לצוות המקצועי, אלא שבשבועות האחרונים חלה תפנית והאפשרות שיאמן את הקבוצה שוב נמצאת על הפרק. "אני צריך לקבל החלטה בנושא" אמר המאמן. כאמור ובמידה ונביל יודיע כצפוי שימשיך בתור מאמן ראשי, אחד המועמדים המובילים לשמש כעוזרו הוא מאהר חסון אשר שימש כעוזר המאמן באום אל פחם ומאמן מכבי דליה למספר מחזורים בעונה האחרונה. 

 צפוי להמשיך באימון. נביל אמארה

צילום: איהאם ג'בארין

חבר ההנהלה ראאד אמארה התייחס השבוע להכנותיה של הקבוצה תעונה והבאה ואמר: "התקציב שלנו יהיה קרוב למיליון ש"ח והמטרה שלנו היא קודם כל להבטיח הישארות בליגה וכמה שיותר מהר, אם יבוא גם פלייאוף נגיד לו אהלן וסהלן. נבנה קבוצה איכותית וטובה".

בנוגע לסגל הקבוצה, בזלפה מתכננים שינוי גדול מזה של העונה האחרונה בליגה ב'. אמנם עסוקים בסוגיית עמדת המאמן, אך ישנם שמות שכבר מעניינים את ראשי הקבוצה כאשר אמש התקיימה פגישה עם צמד השחקנים אסלאם מוואסי ותאאר קיטאני וגם שמותיהם של ענאן נסראלדין, מנאר דראושה ומוחמד שאקר שעשה חצי עונה מצוינת במכבי קביליו יפו הוזכרו כמועמדים פוטנציאליים להמשך הדרך. בנושא זה אמר חבר ההנהלה ראאד אמארה: "אנחנו עובדים בקצב שלנו ובקרוב נודיע על כל קבלת ההחלטות המקצועיות. כרגע אנחנו לא מנהלים משא ומתן עם אף שחקן כך שלא נתייחס לשמות שחקנים או מועמדות של שחקנים לקבוצה". 

#הפועלבניזלפה #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות