הפועל חדרה עלתה לליגת העל. עלי חטיב:"עבדנו קשה, זה מגיע לנו"

הפועל חדרה עלתה לליגת העל לאחר ניצחון 1-0 על נצרת עלית. עלי חטיב: "מגיע לנו להיות בליגת העל, עבדנו קשה". סלים עמאש: "מתרגש, עבדנו יחד והצלחנו לעלות ליגה"

אווירה מותחת וחגיגית קיבלנו היום במגרש בנצרת עלית כאשר הפועל חדרה התארחה אצל הפועל המקומית למשחק על עונה שלמה כשהיא יודעת שניצחון יספיק לה כדי להבטיח את העלייה לליגת העל. בהרכב חדרה פתחו עלי חטיב, דיאא לבאבידי וסלים עמאש. בצד נצרת עלית עלי כנאנה, עזאת חלאילה וחאלד קסום.

שחקני הפועל נצרת עלית / צילום: איהאם ג'בארין

כעבור עשרים דקות של כדורגל הגיע הרגע הגדול של המשחק הזה וחדרה עלתה ליתרון משער שכבש החלוץ המצטיין שלה אסי גומה. דקות ספורות לאחריו סלים עמאש כמעט והכפיל את התוצאה לאחר שעבר את שוער נצרת עלית במהלך נפלא אך הכדור שלו חלף סמוך לקורה.

היתרון של חדרה נשמר עד תום המחצית הראשונה והמחצית השנייה נפתחה פחות עצמתית מבחינתה והיא הייתה פחות מסוכנת, אך גם בצד נצרת עלית לא הצליחו לנצל מצבים מסוכנים כשבחוליית ההתקפה בלט מאוד הקשר המוכשר שכבר לוטש את עיני קביצות ליגת העל עלי כנאנה

עשה עונה מצוינת. לבאבידי/ צילום: איהאם ג'בארין

בדקה ה-67' עלי חטיב, מהמצטיינים על המגרש ולאורך העןנה כולה, כמעט והצליח לתת קצת נחת וחהוריד מתח אצל האוהדים כשבעיטה חופשית מרשימה ביותר ואופיינית לו, הייתה קרובה מאוד להכפלת היתרון אך נהדפה על ידי שוער נצרת עלית. האוהדים, שרק הציצו בכל זמן נתון לעבר עדכוני התוצאות מהמשחק בראשל"צ, חיכו בקיצר רוח לשריקת הסיום שתחתום ערב היסטורי והיא אכן הגיעה ושלחה את הקהל והשחקנים לחגיגות עלייה שנה שנייה ברציפות.

מצטיין הקבוצה עלי חטיב אמר בסיום: "מגיע לנו להמות בליגת העל. עבדנו קשה וטוב כל השנה השחקנים והמאמן. היה קשה במשחק האחרון, אבל הנה אנחנו עכשיו חוגגים".

עלי חטיב וסלים עמאש חוגגים / צילום: איהאם ג'בארין

שחקן הקבוצה הותיק סלים עמאש הוסיף: "אני מתרגש, כשעלינו ללאומית רק רצינו להישאר בליגה והצלחנו בסוף בעבודה יחד לעלות לליגת העל".

שחקני חדרה חוגגים / צילום: איהאם ג'בארין

#הפועלחדרה #עליחטיב

כתבות נוספות