אחי נצרת תצא למשחק חוץ בראשל"צ בו תוכל להשפיע על זהות העולה: "ננסה לנצח, רוצים לסיים את הע

אחי נצרת יוצאת למשחק האחרון של העונה מול ראשל"צ בו תוכל להשפיע על זהות העולה לליגת העל. אקסברד: "נבוא ליהנות ולסיים את העונה בכבוד". אכרם שריח: "לא הפסדנו עד עכשיו לאף קבוצה בפלייאוף העליון".

אחי נצרת סוגרת הערב עונה נוספת בליגה הלאומית, עונה שהתחילה בהצהרות עליה כבר מפתיחת העונה ואכן עמדה במילתה כמעט סיבוב שלם בו ניצחה את הפועל ת"א והייתה במרחק נגיעה מהמקום הראשון, אמנם החלום היה שהיה אז בהנהגתו של המאמן אדהם האדיה, החל לדעוך מאז ההפסד הזכור ברמת השרון(2-1) שלאחריו הגיעה שרשרת הפסדים. מאותו ההפסד כדור השלג החל להתדרדר, הקבוצה שמטה הרבה נקודות וסיימה משחקים רבים ללא כיבוש, נתונים שלא היו מובנים בכלל לאור היכולת שהציגה מתחילת העונה.

משחק אחרון לעונה. שחקני אחי נצרת

צילום: איהאם ג'בארין

בחלון ההעברות כולם כבר דיברו על מהפכה בקבוצה ואכן אותה המהפכה הגיעה כאשר שוחררו שני השחקנים מוראד אבו ענזה ומייקל סיטון ומנגד הגיעו ארבעת השחקנים עידו אקסברד, הישאם כיוואן, אדילסון בהייה ושלומי חנוכה שהיו יכולים להוסיף הרבה כוח לקבוצה אבל רגע לפני שאדהם יוכל להינות מכל התוספת שקיבל הוחלט להיפרד ממנו, יש מי שטוענים שהתפטר ויש מי שטוענים שפוטר. שלומי דורה הוא זה שעמד על הקווים כדי להביא רוח חדשה לקבוצה ולנסות ולהשאיר את חלום העלייה חיי וקיים, אך הזעזוע לא הביא תוצאות בצורה מהירה, עד כדי שבאחי נכנסו לפלייאוף העליון ממש במחזורים האחרונים של הליגה הסדירה והיו במרחק עצום ממקום שני שקשה מאוד היה לסגור.

אפשר להגיד שמאותו רגע שמהקבוצה ירד הלחץ לרדוף אחרי המקום השני, היא נראתה משוחררת יותר או שה"אני מאמין" של דורה תורגם, מה שבטוח הוא שאחי לא הפסידה אף משחק בפלייאוף העליון ורגע לפני המחזור האחרון הם רוצים לבסס את העובדה שלא נפלו מאף קבוצה בפלייאוף העליון. מאוחר אולי, אבל אחי נצרת רוצה לסיים את העונה המתישה בצורה הטובה ביותר, גם אם זה יהיה על חשבון הכרעת זהות העולה לליגת העל.

אחי נצרת יוצאת למשחק חוץ קשה והאחרון לעונה הערב נגד הפועל ראשל"צ כשמארחת תנסה לנצח אותה ולקוות למעידה של הפועל חדרה הנמצאת במקום השני ותשחק נגד הפועל נצרת עילית. לאחי נצרת יש תכניות משלה והיא רוצה לשמור סטטוס של הקבוצה הבלתי מנוצחת בפלייאוף. המשחק יחל לקראת שעת שבירת הצום של חודש רמדאן ושחקניה המוסלמים ישקלו את האופציה אם לצום ביום המשחק. בהיבט הסגל, למאמן שלומי דורה יחסר רק אמיל נינו עקב צבירת כרטיסים צהובים.

מנהל הקבוצה אחמד ג'אבר אמר לקראת המשחק: "התכוננו למשחק כמו לכל משחק אחר, ניתן את המאה אחוז שלנו וננסה לנצח את המשחק".

שחקן הקבוצה אכרם שריח היה יותר נחוץ בהצהרתו על הרצון לסיים את המשחק האחרון ללא הפסד ואמר: "אנחנו יוצאים למשחק חוץ קשה במטרה ברורה לנצח אותו. לא הפסדנו עד עכשיו לאף קבוצה בפלייאוף העליון, התכוננו מצוין למשחק ונבוא מוכנים".

החלוץ עידו אקסברד היה יותר זהיר בהצהרותיו ואמר: "מדובר במשחק אחרון שהוא בלי הרבה חשיבות בשבילנו, נבוא ליהנות מכדורגל ולסיים את העונה בכבוד".

אם כך, לאחי נצרת תהיה הזדמנות לסיים את העונה בצורה מכובדת ובעוד שהיא יכולה להשפיע על זהות העולה לליגת העל.

#אחינצרת

כתבות נוספות