חואן קרלוס: "לא יודע אם הפרידה ממני הייתה בגלל דרך מקצועית, הרגשתי אהוב בסכנין"

מאמן הכושר העוזב חואן קרלוס: "לא יודע אם הפרידה ממני הייתה בגלל הדרך המקצועית שלי או בגלל משהו אחר. הרגשתי מאוד אהוב בסכנין, לא מאוכזב מהמועדון".

בשבוע האחרון נפרדה בני סכנין ממאמן הכושר שלה חואן קרלוס לאחר ארבע שנים בהן היה בתפקידו. ההחלטה להיפרד מקרלוס הגיעה במסגרת הכנות הקבוצה לעונה הבאה ומצביעה על כך שבכוונת ראשי הקבוצה לבנות סגל מקצועי חדש שבקרוב מאוד יוחלט איזה מאמן יעמוד בראשו.

שוחחנו עם מאמן הכושר הספרדי חואן קרלוס על עזיבתו וראשית התייחס לדרך בה קיבל את הבשורה על עזיבתו: "העזיבה לא הייתה הפתעה עבורי, אמנם לא העבירו לי את ההחלטה הסופית לגביי בצורה ברורה אבל אפשר היה לחוש את זה כיוון שאף אחד לא אמר לי 'כן' או 'לא'. אני ידעתי את זה בצורה ברורה כשהמועדון עשה את זה דרך האינטרנט, דרך האתר של הקבוצה".

חואן קרלוס ופיראס מוגרבי

צילום: מועדון כדורגל בני סכנין

אתה חושב שאולי יש קשר בין הפרידה מאברהם פאס לפרידה ממך?

"יכול להיות, כולם יודעים שאני ואברהם היינו מאוד קרובים אחד לשני, אז אולי אנחנו כמו צמד שלא ניתן להפריד".

אתה מכיר את המועדון היטב, מה היו הטעויות שלו העונה?

"בכדורגל לא משנה אם אתה עושה עבודה טובה, לאנשים אכפת רק מהתוצאות. בנוסף, היו לנו הרבה שינויים בספסל שלא היו טובים לקבוצה. אני בטוח שאם התוצאות היו טובות, בכלל לא היינו מדברים על הנושא הזה".

אתה מרגיש מאוכזב מהמועדון וההנהלה?

"בכלל לא. אנשים שחיים בעולם הזה יודעים שנעשים בו שינויים כל שבוע. אמנם מאוד נהנתי במועדון אבל תמיד הייתה לי תכנית מגירה למקרה שאעזוב ובכל עונה חשבתי על עזיבה. יש לי רק מילים טובות על המועדון ושמחתי להיות חלק ממנו".

אתה חושב שאולי מישהו השפיע על החלטת ההנהלה להיפרד ממך?

"האמת שאני לא יכול לענות על השאלה הזו, כי אני לא יודע אם זה בגלל הדרך המקצועית שלי או בגלל משהו אחר. בכל מקרה זה הכדורגל וזה חלק מזה".

היו מחוברים אחד לשני. פאס

צילום: מועדון כדורגל בני סכנין

טל בנין, החלטה נכונה או טעות לסכנין?

"סכנין היא לא רק בן אדם אחד. המועדון מורכב מצוות מקצועי, עובדים, שחקנים, הנהלה. אם אחד מהם לא עובד כמו שצריך זה משפיע על כל הקבוצה".

דברים לא טובים קרו בתוך חדר ההלבשה של סכנין לאחרונה. זו אחת הסיבות לאי ההצלחה המקצועית להביא תוצאות?

"זה קשה להיות מאמן במצב כזה שיש לך 28 שחקני סגל כשכל אחד מהמם ממשפחה שונה. זה נכון שהאווירה לא הייתה מספיק טובה במועדון וזה אחריותנו הצוות המקצועי וכמו שאמרתי קודם לכן, כל דבר בודד יכול להשפיע על כל הקבוצה".

מה חשוב לך שידעו בנוגע אלייך עכשיו כשעזבת? "שהרגשתי מאוד אהוב בקרב האנשים בסכנין. פתחו בפניי את דלתות בתיהם ואני נרגש מאוד כשאני נזכר בכל ההזמנות והיחס שקיבלתי. השארתי כאן לב גדול".

#בניסכנין

כתבות נוספות