טבריה ניצחה את יפו בגמר המחוזות ותפגוש את כפר סבא למבחן האחרון. אבו ריא: "עשינו את זה עם הניסיו

טבריה ניצחה את יפו בתום דו קרב פנדלים בגמר המחוזות ותפגוש בשלב האחרון את הפועל כפר סבא. מהראן אבו ריא: "עשינו את זה עם הניסיון והתשוקה שלנו. לא ניפול מכפר סבא על אף שהיא קבוצת ליגה לאומית עם סגל רחב יותר"

מפגש מותח נפתח היום(שישי) באצטדיון בנתניה בין מכבי קביליו יפו לבין עירוני טבריה במסגרת גמר המחוזות של משחקי הפלייאוף של ליגה א' כאשר שתי הקבוצות חולמות על עלייה לליגה הלאומית ולשם כך צריכות ניצחון שיפגיש אותם מול הקבוצה הנבחנת מהלאומית הפועל כפר סבא לדו קרב האחרון והקשה ביותר.

דו קרב מותח / צילום: איהאם ג'בארין

תנאי מזג האוויר לא היו פשוטים כאשר עומס החום השפיע גם על שעת פתיחת המשחק שנדחתה וגם על השחקנים על כר הדשא. בהיבט המקצועי, בצד יפו שיחק בהרכב הקשר מוחמד שאקר ובצד טבריה צמד שחקני ההגנה מהראן אבו ריא ועלי אבו ריא.

המחצית הראשונה בין הקבוצות הסתיימה מאופסת על אף מספר בודד של מצבים מסוכנים שהגיעו לקראת סוף המחצית, בצד טבריה של כפיר בן דוד ששלח כדור מרחוק מעל השער ובצד יפו של נתי ארזואן שכדור מסוכן שלו עבר ליד הקורה.

שחקני טבריה חוגגים / צילום: איהאם ג'בארין

המחצית השנייה הייתה פעילה יותר ונצפו בה יותר מצבים והרגע המשמעותי שלה הגיע בדקה ה-54' כשאורי צעדון הצליח להעלות את הקבוצה מעיר הכנרת ליתרון משער מרשים ביותר שכבש. טבריה הצליחה לשמור על היתרון עד לדקה ה-88' שבה קיבלה מסר מיפו שהסיפור עוד לא גמור באמצעות שער שכבש המחליף אביחי ממן שגם שלח את הקבוצות להארכה. מי שלא השתתף בחלק האחרון של המשחק הוא שחקן טבריה כפיר בן דוד שיצא מהאצטדיון עקב כניסת השבת.

שתי הקבוצות הצליחו שלא לספוג בתוך ההארכה אך מנגד גם לא לכבוש, מה ששלח אותן לדו קרב פנדלים בו שוב רשם הופעה מצוינת השוער עדי תדמור וטבריה חגגה ניצחון 4-3 ששולח אותה היישר לצמד המפגשים מול הפועל כפר סבא. טבריה זכורה כקבוצה שעשתה את הבלתי יאומן ועלתה דרך משחקי הפלייאוף וכעת יש לה הזדמנות לשחזר את ההישג הגדול.

אילן סויסה שעמד על הקווים בנתניה במעמד זהה בעונה שעברה, הצליח לעשות צעד נוסף והפעם כן צלח את השלב הקשה מול הקבוצה מהמחוז הדרומי וכעת עומדת בפניו משימה קשה נוספת.

בלם עירוני טבריה מהראן אבו ריא אמר בסיום המשחק: "מגיע שאפו לצוות המקצועי שהכין אותנו על הצד הטוב ביותר למשחק קשה מאוד. יפו הגיע למעמד הזה וזה אומר כמה שהיא קבוצה טובה אבל אנחנו עשינו את זה עם הניסיון והתשוקה שלנו. נגיע מוכנים לכפר סבא, נכון שהם קבוצת לאומית עם סגל רחב יותר אבל עם הניסיון והנשמה שלנו אנחנו לא ניפול מהם".

מהראן אבו ריא ועלי אבו ריא חוגגים

צילום: איהאם ג'בארין

#עירוניטבריה

כתבות נוספות