חלוץ רמה"ש פאדי זידאן: "מקווים לעשות את העבודה מחר ולהימנע מהמבחנים"

משחקי הפלייאוף התחתון בליגה הלאומית יגיעו מחר לסיומם במחזור בו יוכרע מי הקבוצה שתלך למבחנים: הפועל רמת השרון או הפועל כפר סבא. חלוץ רמה"ש פאדי זידאן: "מקווים שנעשה את העבודה ונימנע מהמבחנים, זה המשחק הכי חשוב של העונה".

המחזור האחרון של הפלייאוף התחתון בלאומית ייצא לדרכו מחר בשעות הצהריים כשהמאבק המותח שלו יתרכז בשתי היריבות שרוצות לברוח מהמקום המוביל למבחנים והן הפועל כפר סבא והפועל רמת השרון. נכון להיום כפ"ס, אכזבת העונה של הלאומית ללא עוררין שצירפה בימים האחרונים את מאמן הפועל הרצליה ארז בנודיס, ממוקמת במקום המוביל למשחק המבחן אלא ש-3 נקודות בלבד מפרידות בינה ובין רמה"ש כך וסיכוייה להינצל ממשחקי המבחן אמנם קטנים אך עוד קיימים.

במסגרת מחזור הסיום תפגוש מחר(שישי) הפועל כפר סבא את הפועל רמת גן שעבורה אין משמעות לתוצאת המשחק ורמה"ש תפגוש את עירוני נשר, שכבר ירדה לליגה א' ולתוצאת המשחק לא תהיה השפעה על גורלה.

חלוץ הפועל רמה"ש פאדי זידאן אמר רגע לפני המשחק המכריע שיחתום עונה נוספת שלו בליגה הלאומית כי: "אנחנו מקווים שנעשה את העבודה מחר ונימנע מהמבחנים. חוץ מזה ברמה האישית אני רוצה גם לכבוש עוד גול או שניים במשחק האחרון כדי להגיע כמה שיותר שערים ולעזור לקבוצה במשחק הכי חשוב של העונה".

פאדי זידאן

במבט לאחור על העונה שעברה רמה"ש הוסיף: "הסיבוב ראשון היה לנו מאוד מצוין עשינו הרבה ניצחונות, אמנם בסיבוב השני הייתה התדרדרות ובמשחקים טובים שלנו הפסדנו . אני מאמין שנסיים את זה מחר כדי לא ללכת למבחנים".

#ראשי #ראשי1

כתבות נוספות