שמעון הדרי ויוסי זוזוט מועמדים להוביל את אום אל פחם בעונה הבאה

שמעון הדרי מבוקש לתפקיד המנהל המקצועי באום אל פחם לעונה הבאה לצדו של המאמן יוסי זוזוט.

מאמן אום אל פחם שהדריך אותה במשחקים האחרונים של העונה, מבוקש להוביל אותה גם בעונה הבאה אך בתפקיד המנהל המקצועי לצדו של המאמן יוסי זוזוט. כזכור, זוזוט שאימן במשך מספר שנים את מכבי יבנה ולאחר מכן את הפועל נצרת עלית, כבר תפקד יחד עם הדרי במתווה הזהה.

ימים אלו הנם ימים מכריעים באום אל פחם כאשר במקביל להחלטה על המאמן, יש דין ודברים על המשך דרכם של ההנהלה ושחקני הקבוצה כשמבין השחקנים הביעו רצון לראות את החלוץ תימור אביטן ממשיך בקבוצה והוא צפוי להיות בין הראשונים שיחתמו במידה והשניים יתחילו את תפקידם. גם נדב מוניס מבוקש להמשיך ובין השמות הנוספים שעלו כמועמדים להצטרף במידה והמהלך ייצא לפועל הם תומר בן חיים ועוז יפרח.

יו"ר אום אל פחם אחמד אבו אלעם הגיב על הדברים ואמר: "עוד לא הודענו רשמית מה עתידנו בקבוצה וההחלטה להמשיך או לא להמשיך היא שלי ושל אבו שלמה בלבד. הודענו גם לפני שבועיים שאם יש מישהו שחושב שהוא יכול להנהיג בעצמו את הקבוצה שיבוא. לגבי הדרי עוד לא ישבנו איתו ולא נחתם חוזה. במידה ואנחנו ממשיכים שמעון הדרי הוא האישיות המתאימה להוביל את אום אל פחם. אם נמשיך ושמעון יסכים להמשיך הוא יקבל לבד את ההחלטה המקצועית באיזה תפקיד להיות ועם מי".

סומכים עליו לתכנית ארוכת טווח. הדרי

צילום: איהאם ג'בארין

#הפועלאוםאלפאחם

כתבות נוספות