לואי טאהא: "הרגשתי שהשנה זו ההזדמנות שלי להפוך למנהיג"

לואי טאהא לאחר עונה חלומית וזכייה באליפות נוספת במדי הפועל באר שבע: "הרגשתי שהשנה זו ההזדמנות שלי להפוך למנהיג ובלם מוביל. חולם לשחק בחו"ל". 

 

אמנם זו לא עונתו הראשונה של טאהא במדי בירת הנגב, אך ללא ספק זו המשמעותית ביותר. "מצב חירום" בו זעקה לו קבוצתו להגיע ולקחת את המושכות בהגנה, הוציא מהבלם יכולות שכולם ידעו שטמונות בו ורק חיכו לפרוץ החוצה. העוגן, יו"ר ההגנה ועוד מילים אשר יתארו את המסע הנפלא של טאהא בבאר שבע מרגע כניסתו להרכב הפותח ועד הנפת צלחת האליפות השבוע. 

 

טאהא ביסס את מעמדו בליגה והתואר שקטף יחד עם האלופה השלישית ברציפות בליגה הבכירה ביותר בכדורגל הישראלי ראוי לו ולווה בהתרגשות שיא. טאהא סיפר על תחושותיו כי "אני חש תחושה של גאווה. מרגש, אין יותר שמח ממני. כל אליפות היא מרגשת כמובן אבל ברוך השם זאת בפעם השלישית ותואר 6 שלי בארבע שנים. אני נהנה מכל דקה בבאר שבע, יש כאן אנשים חמים וטובים, אוהדים נפלאים ומגיע לעיר הזאת לשמוח כי היא חיה ונושמת כדורגל".

חגג אליפות נוספת. טאהא

 

מרגיש שעמדת בציפיות שהיו ממך מאז שנכנסת להרכב?

"תמיד יש ציפיות, בגלל זה אני נמצא בקבוצה גדולה. השנה הרגשתי שזו ההזדמנות שלי להנהיג ולהפוך לבלם ראשון ומוביל. התנתקתי מכל הרעשים מסביב והתרכזתי רק באיך לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר והצלחתי, כמובן תודה לבורא עולם לאל ודרך עבודה קשה התמדה רצון וסבלנות".

 

מרגיש מרגיש שהוכחת לאנשים שלא האמינו בך, מה באמת האיכויות שלך ושאתה ראוי להוביל בכל קבוצה בכירה בליגה?

"אני לא צריך להוכיח לאנשים מי אני ומה אני שווה ומה אני יכול לתרום לכל קבוצה ברוך השם אלוהים נתן לי אופי מיוחד וחזק ובמהלך הקריירה התמודדתי עם הרבה אתגרים קשיים בסוך ניצחתי ברוך השם על הכל הכי חשוב בריאות ולשמוח תמיד".

שחקני ב"ש חוגגים / צילום: בן בודה, "וסרמיליה" 

 

ומילה על העתיד, מתכנן להמשיך בב"ש או לצאת לדרך חדשה? כבר היו דיבורים על גישושים מאירופה.

"יש לי חוזה בב"ש שצריך לכבד. אני בקשר מצוין עם אלונה והצוות מעריכים ואוהבים אותי וכמובן גם אני וכל שחקן חולם להתקדם ולהשתדרג עוד אתגרים בקריירה החלום שלי לשחק בחו"ל. עדיין מוקדם לדבר על התעניינות ספציפית מאירופה, יש עוד שני משחקים לסיים בצורה הכי טובה שיש ואחר כך הלוואי שיהיה משהו רציני כדי להגשים את החלום שלי".

 

לסיום, מילה על חברייך מהמגזר הערבי(ראדי, אלחמיד, קבהא וגאדיר) ושיתוף הפעולה המוצלח ביניכם.

"אנחנו חברים מאוד טובים מבלים ויוצאים ביחד לארוחות ולהתפלל. כל הזמן הייתה שנה מלאה חוויות וכל אחד תרם את חלקו על הצד הטוב ביותר מאחל לי ולהם המשכיות ועוד רגעים משמחים כאלה".

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload