הערב: סכנין סוגרת עונה מול הפועל עכו

בני סכנין סוגרת עונה הערב(20:00) מול עכו. בנין: "השתדלתי עד כה להתייחס רק לנושאים המקצועיים ולעשות הכי טוב עבור סכנין". 

בני סכנין תצא הערב למשחק הליגה האחרון שלה מול הפועל עכו שיחתום את הכדורגל הנוכחית. המשחק הערב ינעל עונה רבת תהפוכות שעברה סכנין אך בסיומה הצליחה להישאר בליגה ולהינצל ממאבקי הירידה.

המאמן טל בנין אמר לקראת המשחק האחרון של קבוצתו: "הרבה מאוד שחקנים בקבוצה שההתמודדות שלה היא רק בליגה הסדירה ולכן כשמגיעים ב-29 שחקני סגל יש מתח שנוצר מן הסתם, שחקנים יש להם ציפייה ורצון עז לשחק . יש מאמנים עם סגלים יותר קצרים וגם להם יש בעיות את מי להוציא ומי לא וכאן הבעיה היא עפולה ולעתים ההשלכות של זה באות לידי ביטוי כמו שקרה העונה למרות שהשתדלתי להתייחס רק לנושאים מקצועיים ולנסות לעשות את הכי טוב שאפשר עבור סכנין. מנקודה מסוימת הגענו פחות או יותר עם אותה אווירה, דיברנו בעבר על העניין שאין לנו על מה לשחק ואמרתי שיש לנו הרבה מה להרוויח וגם הרבה מה להפסיד, השחקנים ואני כמובן צריכים לקחת את המשחק האחרון כמו כל משחק אחר בליגה"".

 שחקני בני סכנין

צילום: עובאדה אכתילאת

במבט לשלב הסיכומים הוסיף בנין: "בסך הכל אם מסתכלים על רמת הציפיות והשיחות ביני לבין ההנהלה, אני חושב שיש הרבה מאוד נקודות חיוביות ונקודות זכות. אני יכול לומר שאני מאוד נהנה ועמידה בקשיים זה חלק מהעניין. בסכנין צריכים לעשות לעתים קבלת החלטות קשות אבל צריך להיות אמיצים. המועדון הזה יכול להגיע ליותר מבחינת הישגים".

#בניסכנין

כתבות נוספות