רשמי: הפועל באר שבע אלופת המדינה בפעם השלישית ברציפות

הפועל באר שבע אלופת המדינה בפעם השלישית ברציפות: טאהא, ראדי, קבהא ואלחמיד חגגו! האלופה רשמה הפסד ראשון 1-0 למכבי ת"א בטרנר, אך זה לא מנע ממנה לקטוף את התואר בזכות אבדן הנקודות של בית"ר מול בני יהודה.

הפועל באר שבע אירחה הערב(שבת) את מכבי תל אביב למשחק המכריע על האליפות השלישית בתולדותיה. כשהיא הפייבוריטית ובשילוב הסטטיסטיקה המצוינת שלה ללא הפסדים בטרנר, ידעה האלופה כי עליה להשלים את המשימה האחרונה שתשאיר אותה עם התואר הנחשק לעונה נוספת. בהיבט סגל הקבוצה, חאתם עבד אלחמיד ולואי טאהא פתחו במרכז ההגנה ובנוסף אליהם על הספס ישבו מהראן ראדי ומרוואן קבהא.

ממשיך להוביל את ההגנה. טאהא

צילום: הדף הרשמי הפועל באר שבע

הפועל ב"ש הייתה הדומיננטית יותר והרצון העז שלה להכריע במהירות הורגש כבר מהדקה הראשונה ולאורך כל אותן דקות באמצעות הזדמנויות של אוגו, כמעט בישול אדיר של ממן לבן שהר ועוד כדור מסוכן של נוואקמה. מנגד, גם בצד הצהובים נרשמה הזדמנות מצוינת שאילולא נעצרה בהגנת באר שבע, הייתה נכנסת לשער. שתי דקות לאחריו בלקמן קיבל כדור מצוין לבד מול השוער, אך חיימוב במבט ראשון היה נדמה כמו החלטה לא נכונה, אך הצליח להציל את הבעיטה ולהותיר את בלקמן במצב לא נינוח ממנו שלח כדור מחוץ לשער ונמנע כאן שער וודאי.

באר שבע נאלצה להתמודד עם חסרונו של טוני נוואקמה שנפצע ובמקומו כבר בדקה ה-36' נכנס ניב זריהן. דקה אחת בלבד לפני תום המחצית, הצליחה מכבי ת"א להפוך את המפגש הזה למותח עוד יותר כאשר דור פרץ כבש שער בכורה העונה ואת אד השערים היפים שנראו לאחרונה בליגה בבעיטה מרחוק שנשלחה היישר אל בין החיבורים ונכנסה פנימה.

אלחמיד / צילום: מועדון כדורגל הפועל באר שבע

המחצית השנייה נמשכה לכיוונה של מכבי תל אביב שהייתה קרובה יותר להכפיל את היתרון בדקות הראשונות אך עם שריקת הסיום במגרש המקביל בו סיימה בית"ר ירושלים בתיקו מול בני יהודה, גם זה לא היה מונע מבאר שבע לרשום אליפות שלישית ברציפות.

כרבע שעה לפני סיום המחצית נכנס לשחק מהראן ראדי ואין ספק שזו אות כבוד עבור הקשר שלקח חלק במשחק האליפות השישית ברציות שלו, הישג היסטורי שרשם הערב.

הישג היסטורי. ראדי / צילום: מנהלת הליגות תכדורגל

על אף שרשמו הפסד ראשון במבצרם הביתי בטרנר, ברק בכר וחניכיו עשו זאת בפעם השלישית ברציפות ובאופן רשמי הפועל באר שבע היא אלופת המדינה לעונת הכדורגל 2017/18 וממשיכה רצף של שלוש שנים היסטוריות. עבור טאהא זו הפעם השנייה ברציפות אך אין ספק שהשנה האליפות הרבה יותר מתוקה עבורו, עבור קבהא ואלחמיד זו הראשונה ועבור ראדי זו השישית ברציפות והשלישית במדי בירת הנגב ועבורה הוא קיבל גם אות כבוד בתום המשחק ולפני פתיחת הטקס. אין ספק שמדובר בהישג מרשים עבור הפועל באר שבע בכלל ועבור שחקני המגזר הערבי בפרט.

#ראשי #ראשי1

כתבות נוספות