נתניה ניצחה את הפועל חיפה: סבע כבש את שער הניצחון, קשוע נפצע והוחלף

נתניה ניצחה 2-1 את הפועל חיפה: סבע חזר מהרחקה וכבש את שער ההכרעה, עייאשי הצעיר םתח בהרכב. קשוע פתח והוחלף במחצית השנייה בעקבות פציעה.

לאחר זכייתה בגביע המדינה השבוע, הגיעה הפועל חיפה לאצטדיון בנתניה למשחק שאמנם לא רב משמעות מול מכבי נתניה, אך בכל זאת במטרה אחת והיא לצאת מנצחת. בסגל האדומים נכלל מאמון קשוע הצעיר שקיבל את ההזדמנות בין 11 הפותחים של קלינגר ומנגד, בהרכב הצהובים שחורים נכללו מלך השערים דיא סבע שחזר מהרחקה ועיסאם עייאשי הצעיר בן ה-19 שקיבל הזדמנות לחוש את מעמד הליגה הבכירה. עייאשי נמצא במחלקת הנוער של היהלומים מגיל 11 ובגיל 17 ערך את הופעת הבכורה שלו במדי הקבוצה הבוגרת בליגה לאומית ואף לקח חלק במשחקי הפלייאוף.

קיבל הזדמנות בהרכב. עייאשי

צילום: נזיה סולטאן

המשחק נפתח בסערה כשכבר בדקה ה-1' הצליחה הפועל חיפה לעלות ליתרון משער של גל אראל. האדומים היו קרובים אף להכפיל את היתרון ומי שהיה מעורב במצב מצוין הוא מאמון קשוע שקיבל כדור מצוין ונותר לבד מול השוער, אך בעט כדור חלש ולא ברגל החזקה שלו שנשלח החוצה. מנגד, עם חלוף הדקות נתניה הצליחה לחזור למשחק ולאיים לא מעט על שערו של קדוש כאשר דיא סבע רשם מהלך מהיפים שנצפו העונה כשקיבל מערן לוי כדור, עצר אותו עם חזהו ושלח בעיטה חזקה לעבר השער שאילולא פגעה במשקוף, הייתה מספקת את אחד השערים היפים של העונה.

כרבע שעה לאחר פתיחת המחצית השנייה סימן מאמון קשוע על פציעה ושאינו יכול להמשיך והוחלף בראדו גינסארי. כזכור, קשוע רק חזר לאחרונה מפציעה ויקווה שלא מדובר בפציעה חוזרת שתפגע לו בהכנות לעונה הבאה.

קשוע מפונה

צילום: נזיה סולטאן

בדקה 63' מכבי נתניה ועל פי יחסי הכוחות על כר הדשא הצליחה להשוות את התוצאה. ספורי שנכנס כמחליף העביר כדור מצוין לקוגבניה בתוך הרחבה והאחרון הקפיץ אחורנית ללוי שבעט חזק פנימה.

הגדיל את מאזן השערים. סבע

צילום: נזיה סולטאן

נתניה ניצלה את ההיחלשות של הפועל והתחזקה, הייתה הדומיננטית יותר. ערן לוי במצב מצוין, גינסארי מנגד גם הוא היה קרוב מאוד לכבוש. בתוך הדקה ה-90' זה קרה, דיא סבע הצליח במהלך משותף נהדר שלו ושל ספורי לכבוש את שער הניצחון במשחק הזה וקבע 2-1 לזכותה של נתניה. השער שכבש סבע גם העלה את מאזנו של מלך השערים ל-23 במספר.

#מכבינתניה #הפועלחיפה

כתבות נוספות