ב"ש מרחק נגיעה מאליפות: טאהא, אלחמיד, ראדי וקבהא יעלו למשחק גורלי הערב מול מכבי ת"א

המשחק הגורלי של ב"ש: תיקו או ניצחון ללואי טאהא, חאתם עבד אלחמיד, מהראן ראדי ומרואן קבהא מול מכבי ת"א יבטיח את אליפות נוספת לבירת הנגב.

הערב(21:00) תארח הפועל ב"ש את מכבי תל אביב למשחק מכריע על תואר האליפות השלישי ברציפות כאשר הפער בינה ובין בית"ר ירושלים עומד על 8 נקודות בעוד נותרו 3 משחקים עד תום העונה כך שתוצאת ניצחון או תיקו תשלח את ברק בכר וחניכיו היישר לחגיגות הגדולות להן מחכים בקוצר רוח. בבירת הנגב ישנה התרגשות גדולה לקראת המשחק הערב בעוד ידוע כי קבוצתם היא הפייבוריטית ולא רק בגלל סטטיסטיקת המשחקים ללא הפסד במבצרם הביתי בטרנר.

בהרכב הפותח צפויים להיכלל צמד שחקני ההגנה חאתם עבד אלחמיד שעשה גרף שיפור מרשים בשבועות האחרונים וכל זאת תוך כדי שהוא סוחב פציעה יחד עם לואי טאהא, העוגן בהגנת האדומים שלקח המושכות והיה אחד מהבולטים ומהמשמעותיים בסגל לאורך כל משחקי ההכרעה שהביאו את קבוצתו עד למעמד זה.

טאהא, קבהא, אלחמיד וראדי. מרחק נגיעה מאליפות

בנוסף, בסגל צפויים להיכלל מהראן ראדי, שקרוב לרשום שיא של שש אליפויות רצופות ומרואן קבהא הרכש המצוין ממאריבור שהשתלב במספר תפקידים בקבוצה במהלך תקופתו האחרונה. זה יכול להיות הערב הגדול של רביעיית שחקני המגזר בשורותיה של האלופה, שנמצאת במרחק נגיעה מלקטוף את תואר האליפות השלישי ברציפות שלה לאחר עונה לא פשוטה.

#הפועלבארשבע #מרוואןקבהא #חאתםעבדאלחמיד #לואיטאהא #מהראןראדי #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות