חדרה וראשל"צ ניצחו, ההכרעה נדחתה בשבוע. עלי חטיב: "עוד ניצחון אחד ואנחנו בליגת העל"

שער של עלי חטיב העניק ניצחון יקר לחדרה על עפולה, ראשל"צ ניצחה את קטמון במגרש מקביל וההכרעה נדחתה למחזור האחרון. חטיב: "נשאר לנו ניצחון אחד ואנחנו בליגת העל, צריכים לתת הכל על המגרש בשבוע הבא".

הפועל חדרה והפועל עפולה נפגשו היום(שישי) למפגש מכריע, מחזור אחד לפני תום העונה בלאומית, שאמנם עבור המקומית הפועל עפולה לא היה רב משמעות אך מבחינת חדרה היה מדובר במשחק חשוב ביותר כשניצחון בו היה יכול להבטיח את עלייתה לליגת העל כתלות בתוצאה שתעשה המתחרה הצמודה ראשל"צ במגרש מקביל.

מחכים לחגיגות עלייה. קהל הפועל חדרה

צילום: אליאס שהוואן

המשחק נפתח בצורה מבטיחה ומשמחת עבור חדרה כשבדקה ה-10' עלי חטיב המצטיין במחזורים האחרונים ניצל טעות בהגנת עפולה והעלה את קבוצתו ליתרון מהיר. בעוד התוצאה של ראשל"צ במגרש המקביל הייתה תיקו מאופס, ביציע של חדרה כבר חלמו שהשער של חטיב יהיה שער העלייה שלהם לליגת העל, אלא שהדקות האחרונות במגרשים שינו את פני התמונה.

חדרה מצדה הייתה קרובה אף להגדיל את התוצאה בדקות הסיום אך קדוסי שנכנס כמחליף רשם החמצה אדירה ומנגד הייתה יכולה גם לספוג שער שוויון אך אוסטין אג'ידה רשם הצלה גדולה שהשאירה את היתרון לקבוצתו, אמנם בדקה ה-80' במגרש המקביל הצליחה ראשל"צ לכבוש שער ניצחון שהותיר את חדרה עם ניצחון שלא מספיק לחגיגות העלייה לליגת העל.

כובש שער הניצחון עלי חטיב

צילום: אליאס שהוואן

המחזור הבא והאחרון של הליגה יכריע את זהות העולה לליגת העל כשפער הנקודה נשמר ביניהן ושתיהן ייצאו למשחקי חוץ, חדרה תצא לנצרת עלית וראשון לציון לנצרת ושתיהן יודעות שעליהן לנצח ולקוות למעידה במגרש המקביל.

מצטיין הפועל חדרה וכובש שער הניצחון עלי חטיב אמר בסיום המשחק: "ניצחנו את עפולה והבאנו שלוש נקודות חשובות לקופה, נשאר לנו השבוע האחרון ועוד ניצחון אחד ואנחנו בליגת העל. היכולת שלי? אני חשוב לקבוצה וכל השחקנים גם חשובים גם המאמן וגם הצוות, נשאר לנו שבוע אחד לעשות הכל. ברור שיש לחץ מראשל"צ בגלל הפער של הנקודה ועכשיו צריכים לתת הכל על המגרש ולקחת ניצחון. נהיה בליגת העל בעזרת השם".

#הפועלחדרה

כתבות נוספות