מאמון קשוע לאחר הזכייה בגביע: זו הגשמת חלום, כמעט בכיתי מהתרגשות"

הפועל חיפה זכתה בגביע המדינה לאחר 44 שנים. מאמון קשוע בישל את השער השלישי ולקח חלק בערב היסטורי יחד עם האדומים: "הגשמתי חלום. התרגשות עצומה". גם יואב כץ פירגן לקשר הצעיר: "מגיע לך פרגון, רוצים אותך גם בעונה הבאה". 

ערב סוער, דרמטי ומרגש עבר אמש על קבוצת הפועל חיפה. לאחר עונה מרשימה ביותר בתולדות המועדון, הגיעו ניר קלינגר וחניכיו לאצטדיון טדי במטרה לשים חותמת על העונ  המצוינת שלהם ולצא  ממנה עם תואר. 

זה התחיל בצורה סוערת כשמקסים פלקושצ'נקו העלה את האדומים ליתרון ולרגעים היה נראה שפתאום הכל יכול להתהפך בעקבות שער שוויון של אנתוני וארן, אך עמוק בתוך ההארכה שמואל שיימן ואלון תורג'מן הכריעו את המשחק וצבעו את אצטדיון טדי באדום.

שחקני הפועל חיפה חוגגים

צילום: ההתאחדות לכדורגל

מבין שחקני החיפאית האדומה נמנה הקשר הצעיר מאמון קשוע שאף לקח חלק במשחק אתמול כשנכנס כמחליף ובישל את השער השלישי לאלון תורג'מן. קשוע, שהגיע להפועל חיפה בתחילת העונה מהאקדמיה של אספניול, חזר לאחרונה מפציעה וזכה להיות חלק משמעותי ממשחק היסטורי שייזכר לו לאורך כל הקריירה.

שוחחנו עם הקשר הצעיר והמבטיח מאמון קשוע יום לאחר החוויה המרגשת שעבר והוא לא הסתיר את תחושותיו: "ההתרגשות גדולה מאוד, זו הגשמת חלום. יש שחקנים ותיקים שחולמים על מעמד זכייה בגביע וזה בא לי בדיוק בזמן. התרגשתי כל כך עד שכמעט בכיתי".

רגע מרגש. קשוע עם הגביע

על תקופתו בהפועל חיפה העונה הוסיף: "אני שמח שחזרתי מפציעה ובשני המשחקים האחרונים השתלבתי כמו שאני רוצה והצלחתי לבלוט". 

גם הבעלים יואב כץ לא נשאר אדיש כשאמר לקשוע אחרי המשחק אמש: "מגיע לך פרגון על העבודה שעשית. אתה חלק מהקבוצה ואני רוצה שתמשיך בהפועל". כאמור בעניין זה להפועל חיפה יש אופציה לעונה אחת על הקשר שכבר מחוזר על ידי מספר קבוצות בליגת העל ואותה היא תוכל לממש במידה ויוחלט להשאירו. 


כתבות נוספות