ראשל"צ וחדרה נאבקות על העלייה לליגת העל. רבאח:"חייבים לנצח בכל משחק, מגיע לנו לעלות"

ראשל"צ ניצחה את חדרה ופתחה את המאבק על העלייה לליגת העל מהמקום השני. רבאח: "חייבים לנצח בכל משחק. עשינו עונה מצוינת ומגיע לנו לעלות". 

בחדרה כבר קיוו לחגוג את העלייה הרשמית לליגת העל ביום שני האחרון אלא שאז נעצרו מול ראשל"צ שבאמצעות ניצחון דרמטי בדקות הסיום(1-0) הצליחה לצמצם את הפער בין השתיים לנקודה אחת בלבד ולפתוח מחדש את מאבק העלייה לליגת העל מהמקום השני. 

במבט לאחור לעת פתיחתה של הליגה, שתי הקבוצות לא סומנו כפייבוריטיות למאבק צמוד שכזה ולבטח הפועל חדרה שהוגדרה בצדק כהפתעת העונה לאחר שרק עלתה העונה לליגה הלאומית, אך מחזור לאחר מחזור החלו לצנוח מטה הפייבוריטיות שהיו בתחילת העונה דוגמת הפועל כפר סבא שהתרסקה, אחי נצרת שלא עמדה בציפיות וקטמון שהייתה יכולה להיות יריבה ראויה במאבק אך נכנעה ברגעי האמת.

אסור להם למעוד. שחקני ראשל"צ וחדרה

צילום: אבי רביבו 

בימים אלו יודעים בראשל"צ שכעת על אף שהמשימה לא תלויה רק בהם, עליהם להשיג את מלוא הנקודות משני המחזורים הקרובים ולצפות למעידה של יריבתם כשבשני המחזורים הקרובים יפגשו את קטמון ואחי נצרת בעוד היריבה הפועל חדרה תפגוש את עפולה ונצרת עלית.

שחקן הקבוצה ויסאם רבאח אמר לקראת המשחקים הגורליים ורגעי ההכרעה: "אנחנו חייבים לנצח בכל משחק ואין ברירה אחרת. עשינו עונה מצוינת, אני נמצא במקום טוב ימקווה שנצליח ונעלה ליגה, זה מגיע לנו".  


כתבות נוספות