פרדיס הובסה על ידי מגדל העמק ונותרה עונה נוספת בליגה ב'

החלום נגמר בטעם מר: פרדיס הפסידה 5-0 במשחק פלייאוף העלייה לליגה א'. מנסור פריג': "לא נעים לסיים ככה את הדרך היפה שעשינו".

פליייאוף העלייה לליגה א' נערך אמש באצטדיון עילוט בין הפועל פרדיס מליגה ב' להפועל מגדל העמק מתחתית ליגה ב'. המשחק יצא לדרך עם הרבה תשוקה מכיוונה של פרדיס ששחקניה לא יכלו להיות אדישים לתפאורת הקהל שנהר בהמוניו לאצטדיון עילוט וצבע אותו באדום.

קהל פרדיס שהגיע לעילוט

צילום: עובאדה אכתילאת

פרדיס ניסתה לשחק מאחור ולהיכנס למשחק לאט לאט עד הדקה ה-18' בה נרשמו שתי הזדמנויות טובות לאמאם מרעי, הראשונה מהן בבעיטה חופשית והשנייה מקרן בה ניסה להגביה והכדור שחזר לרגליו נשלח בשנית לעבר השער אך שוב השוער שוקי ביראני הדף את הבעיטה ומנע מקבוצתו לספוג.

דקות בודדות לאחר מכן, גם המארחת מגדל העמק החלה בניסיונות לכבוש את שער היתרון שלה כשאופק מלול, דוד אמזלג ולידור כהן היו מסוכנות מאוד אך השוער נמרוד כהן הציל את פרדיס מספיגת שער מוקדם. בדקה ה-40' כבר אי אפשר היה לעצור את מגדל העמק. לידור כהן הופל בתוך הרחבה ולשופט לא היה ספק ושרק לפנדל. מלול גם ניגש לבעוט ולמרות שנמרוד כהן הצליח לנגוע בכדור, הוא נכנס פנימה וקבע יתרון 1-0 קבוצה מליגה א'.

שחקני מגדל העמק חוגגים

צילום: אליאס שהוואן

עם פתיחת המחצית השנייה פרדיס, שלא הצליחה לנצל מצב מצוין של שי מוטאי וספגה מספר ניסיונות מסוכנות של לידור כהן, ניסתה לשנות את פני המשחק באמצעות חילופים ושינוי מערך כשנכנסו למשחק נור חסון ואופיר חלואני אך גם זה לא הועיל לה בכדי להשוות את התוצאה ובדקה ה-71' כבר נראה היה שהסיפור גמור. לידור כהן באחד על אחד הפעם לא התבלבל והכניע את השוער נמרוד כהן כשדחק את הכדור לפינה השמאלית וקבע יתרון 2-0 להפועל מגדל העמק .

ארבע דקות לאחריו הסיפור אכן היה גמור כשהפעם דוד אמזלג מצא את עצמו לבד רחבה ובהקפצה הכניע את השוער נמרוד כהן וקבע יתרון 3-0 למגדל העמק שתוך דקות בודדות עלה כבר ליתרון 4-0 משער נוסף של לידור כהן. בדקה ה-82' אמאם מרעי עשה סיבוב בתוך הרחבה בניסיון להבקיע את השער המנחם שייתן טיפת שמחה לקהל האדום, רק שהבעיטה שלו הייתה חלשה ונעצרה בידי שוער מגדל העמק.

לא ציפו לספוג חמישיית שערים

צילום: עובאדה אכתילאת

בדקה ה-87' זו כבר לחלוטין הייתה תבוסה כשיותם כהן בעט מחוץ לרחבה חזק לתוך הרשת וקבע 5-0 למגדל העמק שנשמר עד לסיום ובכך הפועל מגדל העמק נשארה בליגה א' צפון לעונה נוספת. הדרך היפה שעשו פרדיס עד למשחק אמש נגמרה בצורה מאכזבת, אך הבדלי הרמות הכריעו ובכך חלום העלייה לליגה בכירה יותר הסתיים.

שחקן הקבוצה מנסור פריג' אמר בסיום: "עשינו דרך מאוד יפה אבל לא כיף לסיים אותה ככה, זה לא נעים רק בגלל הקהל. כפר שלם ומכל המגזר רק לעודד ואני באמת חסר מילים. תודה רבה לכולם ולהנהלה שלא החסירו מאיתנו כלום. לא בכתל יום אתה נמצא במעמד כזה".

#הפועלבניפרדיס #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות