מוריס אוזן והנהלת אכסאל נפרדו רשמית, הקבוצה תאיץ את מינוי המאמן. חסן אבו זייד מבוקש

מוריס אוזן והנהלת אכסאל נפגשו וסיכמו על פרידה רשמית: "אשאר בליגה א' צפון, רוצה קבוצה עם אתגר עלייה גם בעונה הבאה". הקבוצה פועלת למינוי מאמן, שביט ולחמן בין המועמדים. חסן אבו זייד קיבל פנייה, שחקנים בכירים נוספים על הכוונת.

 

לאחר שחגגה את נשף העליה הרשמי שלה בשבוע שעבר, הפועל אכסאל החלה בהכנות לקראת העונה הבאה בליגה הלאומית. המשימה הראשונה שמקווים באכסאל לסגור היא בעמדת המאמן לאחר שהיום התקיימה פגישה עם המאמן מוריס אוזן ובה סיכמו הצדדים על פרידה סופית והמאמן שהוביל את הקבוצה ורשם היסטוריה נוספת בקריירה, ייצא לדרכו החדשה. בהתאם לכך, מספר שמות כבר עלו לאוויר ביניהם אלדד שביט ואבו רקייק ולאחרונה עלה גם שמו של אייל לחמן כמועמד אפשרי.

 

מוריס, לאן עכשיו? 

"ראשית אציין שנפרדנו בצורה מכובדת, אנחנו אוהבים ומכבדים אחד את השני והכל נעשה ברוח טובה והסכמה הדדית ואני מאחל להם רק טוב. זו משפחה. לגבי העתיד שלי אני ככל הנראה בליגה א' צפון, אני שייך לליגה הזו אבל עדיין לא יודע איפה. העונה עדיין לא נגמרה , כשהיא תיגמר אני מניח שיהיו התפתחויות. ארצה להיות בקבוצה עם מטרה לעלות ליגה". 

 רוצה להמשיך בליגה א'. אוזן

צילום: איהאם ג'בארין

 

בנוסף לעמדת המאמן בהנהלה כבר התחילו להכין תכנית עבודה לקראת העונה הבאה. בעניין השחקנים, מוסא טראבין, בן מלכה, ניר אברג'יל ומועמר קראקרה מבוקשים והקבוצה מעוניינת בהם לעונה הבאה בלאומית. כמו כן בעניין הרכש הקבוצה נעשתה פנייה לקשר חסן אבו זייד שסיים את דרכו באחי נצרת והוא אחד המועמדים להגיע לקבוצה כתלות בעניין הכלכלי והסכמה על גובה חוזהו. 

 

בנוסף לאבו זייד, הקבוצה הביעה עניין בשחקנים בכירים נוספים דוגמת חאלד חלאילה, עלאא אבו סאלח, אוהד קדוסי וסיראז' נסאר כאשר עוד לא התבהרה התמונה הסופית לגבי מעמד כל אחד מהם בקבוצתו ומול חלקם יידרשו להיסגר על דרישות כלכליות במידה ויביעו עניין להגיע לקבוצה. 

 מועמד להצטרף לאכסאל. אבו זייד

צילום: נזיה סולטאן 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload