תיקו בין סכנין למכבי חיפה. בנין: "מסופק מהעשייה שלי. יש שחקנים שלא מרוצים, הדרך להרכב היא על כר

שער שוויון בפנדל בתוך תוספת הזמן מנע מסכנין הפסד במשחק הבית האחרון בדוחא. בנין: "בסך הכל מסופק מהעשייה שלי בסכנין". על התקרית אחרי המשחק: "בחיי לא דיברתי על מה שקורה בחדר ההלבשה". 

מחזור אחד לפני הסיום, אירחה בני סכנין את מכבי חיפה במגרשה הביתי בדוחא למשחק הביתי האחרון לעונת הכדורגל הנוכחית. בהיבט סגל הקבוצה, נעדר עטאא ג'אבר בעקבות הרחקת צהובים ומי שנכנסו להרכב הפותח של בנין הם סגס תמבי ואיהב גנאים כאשר מרון גנטוס נותר על הספסל בעקבות פציעה. 

המחצית הראשונה בין שתי הקבוצות הסתיימה ללא שערים אך עם אירוע פחות משמח בשורות סכנין כשבדקה ה-37' הורחק עוביידה חטאב לאחר שביצע עבירה על ארנסט מאבוקה וספג כרטיס צהוב שני שהותיר את קבוצתו בעשרה שחקנים. במחצית השנייה נרשמו מספר הזדמנויות טובות בצד הירוקים כאשר מוחמד עוואד, שנכנס כמחליף, בדקותיו הראשונות על כר הדשא חיפש מספר פעמים את השער ואף היה קרוב אליו כשכדור שבעט מחות לרחבה חלף בסמוך לקורה. בנוסף אליו, סלליך רשם החמצת ענק לאחר שהחזיק בכדור לבדו מול השער אך התמהמה עם הבעיטה ובסופו של דבר סגס תמבי הציל מהקו שער בטוח. 

 שוב סופגים הרחקות

צילום: עובאדה אכתילאת

לוח התוצאות המאופס נשמר עד לדקה ה-87' כשקוסטדינוב ניצל כדור טוב שהגיע מקרן וקבע יתרון 1-0 לירוקים, אלא שלרוע מזלם ולטובתה של סכנין, בתוך תוספת הזמן נעשתה עבירה על אנטוניו מרשיץ' שהובילה לכדור עונשין מ-11 מטרים אותו שלח פיראס מוגרבי פנימה וקבל שוויון 1-1 בסיום בין השתיים. 

טל בנין וחניכיו אמנם לא יצאו כשידם על העליונה, אך לא הפסידו את המשחק בעוד היו בעשרה שחקנים ברובו וחלק בלתי מבוטל מכך נזקף לזכותו של השוער המצוין מחמוד קנדיל שרשם גם השבוע הצלות חשובות שהותירו את קבוצתו במשחק. בסיום המשחק נרשם אירוע בחדר הלבשה בו זעם החלוץ אמיר על כך שלא מקבל דקות בעוד המאמן טל בנין נמצא בתוך החדר. בעניין זה אמר בנין בעמדת הראיונות כי "בחיי לא דיברתי על דברים שקורים בחדר ההלבשה, אני מאמין שלכם העיתונאים יש את השחקנים שידווחו מה קורה בחדר ההלבשה, אבל שיגידו את האמת לפחות". 

על המשחק עצמו אמר בנין: "בסך הכל אני מסופק מכל העשייה שלי בסכנין. להתמודד עם 29 שחקני סגל זה לא פשוט לאף אחד. התמודדנו עם הרבה מאוד דברים שקורים מסביב גם בנושא המשמעת ובסופו של דבר נשארנו בליגה בעוד הרבה יו"ר של קבוצות בפלייאוף התחתון הלכו לקנות חיתולים, החבר'ה אצלנו הלכו לקנות כיסאות נוח. ניצחנו בזמן קבוצות". 

שחקני מכבי חיפה מול סנכין

צילום: עובאדה אכתילאת

על העונה הבאה: "הגעתי לסכנין לדרך של לפחות עונה וחצי, את הדרישות שלי מכירים. אנחנו נשב על העתיד אבל זה לא אומר שום דבר, אמירות כאלה ואחרות נאמרות לפעמים מלחץ אבל אני בחרתי שלא להגיב. העיתונאים יצרו מציאות מורכבת יותר ממה שהיא באמת. יש שחקנים שלא מרוצים אבל הדרך היחידה לזכות בחולצת הרכב היא רק דרך הדשא. אני בא לאמן ואני לא כבאי ולא חלי ממן שבא לעשות פה דיאטות. אני מאמן כדורגל ומתעסק רק בזה". 

בנוגע לקהל והקריאות שהופנו מחלקו כלפיו וכלפי החלוץ יובל אבידור אמר: "אני יכול לומר שאני מסתובב בסכנין ומקבל הרבה אהבה. מי שענייני מבין שיש מציאות שלפעמים עיתונאים יוצרים והיא חזקה יותר ממה שבאמת. עשינו פה עבודה מאוד יפה, הבאנו פה שחקנים שאיזנו אותה, אז לא צריך להתמקד בשלילי אלא רק בחיובי". 

גם בסביבתו של יובל אבידור הגיבו על הקריאות ושריקות הבוז שנשמעו לעברו במהלך המשחק ובסיומו: "יש שחקנים שמתוסכלים מהמעמד שלהם ודוחפים את הקהל כדי שיקלל אותו". 

#בניסכנין #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות