הערב: סכנין מארחת את מכבי חיפה למשחק האחרון בדוחא

בני סכנין תארח הערב(20:15) את מכבי חיפה למשחק האחרון לעונת 2017-18 באצטדיון דוחא. עטאא ג'אבר ומארון גנטוס ייעדרו. 

 

טל בנין וקבוצתו יארחו הערב את מכבי חיפה למשחק האחרון לעונת 2017-18 במגרשם הביתי בדוחא. בעוד נותרו שני מחזורים בלבד לעונה וכל קבוצה כבר השיגה את מטרתה והבטיחה עונה נוספת בליגת העל, שתי הקבוצות עסוקות כעת בללמוד היטב את קבוצתם ולהתכונן לקראת העונה הבאה ובעיקר בהיבט קבלת ההחלטות שתידרש מכל אחת מהן. 

 

לאחרונה עלו לא מעט קולות בבני סכנין בעניינו של טל בנין. מאז הגיע לסכנין, הקבוצה אמנם נשארה בליגה אך מאזנו לא מרשים ומעלה לא מעט תהיות לגבי זהות העומד על הקווים בעונה הבאה כשמעמדו אינו יציב וכלל אינו מובטח. כאמור בנין רשם בתקופתו בסכנין 7 הפסדים, 3 תוצאות תיקו ו-3 ניצחונות. אגב, אחד מהניצחונות הבודדים שהשיג היה על מכבי חיפה. 

 שחקני בני סכנין

צילום: מועדון בני סכנין

 

בקבוצה מספרים כי ברגע שתסתיים העונה יקבלו החלטה לגבי זהות המאמן ומכאן זה ישליך על קבלת ההחלטות בנוגע לשחקנים וזאת לאור העובדה שבמידה ובנין נשאר, חלק גדול מהשחקנים ייאלץ לעזוב בעקבות רצף האירועים האחרון מול המאמן ובחדר ההלבשה. כמו כן במידה ויוחלט כי אינו ימשיך, בסכנין רוצים שתגיע למועדון דמות שכבר מכירה אותו, דוגמת מרקו בלבול שהוא מאמן מנוסה שמכיר היטב את המועדון. 

 

בהיבט סגל הקבוצה להערב, עטאא ג'אבר יחמיץ את המפגש מול קבוצתו לשעבר בעקבות צבירת כרטיסים צהובים. בנוסף, מארון גנטוס גם כן לא ייקח חלק במשחק בעקבות פציעה. 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload