המאני טיים של פרדיס: משחק אחד מול מגדל העמק מפריד בינה לבין ליגה א' צפון

הכל או כלום: פרדיס תפגוש מחר(עילוט, 18:00) את מגדל העמק במטרה לרשום עלייה היסטורית לליגה א' על חשבונה. חלואני: "נסתכל למגדל העמק בגובה העיניים. זה רגע האמת ואנחנו מקווים להצליח בו".

לאחר שניצחה את סדרת משחקי הפלייאוף של ליגה ב', הגיעה פרדיס למעמד בו תפגוש את הקבוצה מליגה א' וזו הפועל מגדל העמק. מפגש אחד מכריע שבו הכל יכול להיות צפוי לנו מחר בשעה 18:00 במגרש בעילוט כאשר בפרדיס מגיעים באמונה שלמה שקבוצתם יכולה לעשות מה שהרבה לפניה לא הצליחו ולעלות לליגה א' על חשבונה של מגדל העמק בעונתם הראשונה בליגה ב' ואף פתחו בקמפיין ברשתות החברתיות בו שחקנים בכירים במגזר הערבי מצולמים קוראים לקהל להגיע ולתמוך בקבוצה ברגע גורלי זה.

מאמינים בעצמם. הפועל בני פרדיס

צילום: איהאם ג'בארין

המשחק נחשב כגמר גביע עבור כל אחת מהן כאשר חייבת לצאת מנצחת אחת בסופו גם אם המשחק יוכרע בפנדלים, במידה ותיקו בתום 90 הדקות הראשונות יגרור הארכה. בסגל הפועל בני פרדיס ישנם שחקנים שכבר חוו עליית ליגה משנה שעברה כאשר חלקם שיחקו עם הפועל חדרה ועלו איתה לליגה לאומית ובפרדיס מקווים שהכישרון, הניסיון ובעיקר העמידה בלחץ ברגעים מכריעים יתורגמו על כר הדשא ויצליחו להפתיע את מגדל העמק.

שחקנה המנוסה של הפועל בני פרדיס אופיר חלואני אמר ליאללה ספורט לקראת המשחק: "מצפה לנו משחק קשה מאוד, מגדל העמק זו עדיין קבוצה בליגה א' אבל אנחנו מסתכלים עליהם בגובה עיניים. הייתה לנו עונה לא פשוטה, באמצע העונה החלפנו מאמן והיינו 'חצי קבוצה' אבל בחלק האחרון התחברנו בזמן והוכחנו קבוצה עם שאיפות".

על רצף המשחקים שעברו עד כה הוסיף: "עברנו שני שלבים כדי להתמודד מול מגדל העמק ועשינו את זה על הצד הטוב ביותר, עכשיו זה רגע האמת ומקווים שנצליח בו".

קהל בני פרדיס

צילום: איהאם ג'בארין

חלואני הוסיף גם מילה לקהל המקומי: "הם כל פעם מפתיעים אותנו מחדש. אנחנו מקווים מאוד לשמח אותם ביום ראשון ולעלות ליגה. מגדל העמק היא קבוצת ליגה א' עם סגל טוב, אבל אנחנו כן יכולים לעשות את זה ולנצח אותם. יהיה מאוד קשה, אבל אנחנו מתכוננים למשחק ונדע להסתכל עליהם בגובה העיניים. זה משחק על עונה שלמה".

#הפועלבניפרדיס #הפועלמגדלהעמק

כתבות נוספות