התעניינות מליגת העל בשוער אחי נצרת גד עמוס

יחזור לליגת העל? עירוני ק"ש מעוניינת בשוער גד עמוס שמסיים חוזה באחי נצרת בתום העונה.

אחת מנקודות האור של אחי נצרת העונה היא גד עמוס. השוער, שזוהי עונתו השלישית בקבוצה, שמר על יכולת יציבה על אף שקבוצתו כשלה במשימה אותה הציבה לעצמה בתחילת העונה והיא לעלות לליגת העל. בהיבט הנתונים האישיים, במשך 16 משחקים העונה שמר על רשת נקייה, קבוצתו ממוקמת שלישית בטבלת הספיגות ואין ספק שמדובר באחד מהמצטיינים בין הקורות העונה בלאומית.

בשבועות האחרונים הגיעה פנייה רשמית לשוער מכיוונה של קבוצת ליגת העל עירוני קריית שמונה. כאמור בקבוצה הצפונית עולים לאחרונה שמות המיועדים להיות מחליפיו של השוער איתמר ניצן ומכאן עלה שמו של עמוס שמסיים חוזה באחי נצרת. נכון להיום, המשך ההתקשרות בין השתיים תלוי בעמוס בלבד ובמידה ויחליט ללכת על ההצעה לא מן הנמנע שנראה אותו עומד בין הקורות בליגת העל בעונה הבאה. כזכור, גד עמוס כבר מכיר את ליגת העל לאחר שגדל בשורותיה של מכבי חיפה והמשיך איתה לשלוש עונות בבוגרים, שנה אחת היה בעכו ושנתיים בהפועל חיפה.

יש לו אפשרות לחזור לליגת העל. עמוס

צילום: אבי רביבו

בנושא אחר, השבוע ניצחה הקבוצה 1-0 את הפועל נצרת עלית בדרבי משער שכבש הרכש החדש אדילסון בהייה. לאחי נותרו עוד שלושה משחקי ליגה בלבד לעונת 2017/18 מול קטמון, בית"ר ת"א רמלה וראשל"צ כשמבחינתה כבר לא ניתן לחלום על המקום המוביל לליגת העל, אך כן יכולה להיות לה מילה והשפעה על מי שתתפוס אותו בהתאם להתפתחויות במחזורים האחרונים.

#אחינצרת

כתבות נוספות