במקביל להכנות לפלייאוף: שחקני אום אל פחם השתתפו בפרויקט חברתי מיוחד

בזמן שמשחק הפלייאוף נדחה, שחקני אום אל פחם לקחו חלק בפרויקט חברתי מיוחד בעיר: "שמחים שראינו את החיוך של הילדים בעיר בתקופה כזו". ההכנות למשחק מול טבריה ביום א' נמשכות.

אחרי שבהתאחדות דחו את משחק הפלייאוף בין אום אל פחם ועירוני טבריה ליום ראשון(19:00), קיימה הקבוצה אמש פעילות חברתית בה השתתפו השחקנים. העיר אום אל פחם שעוברת בחודש האחרון הרבה סכסוכים, שפיכת דמים ומקרי אלימות מנסה דרך הספורט למצוא אופק חדש לחיים חדשים והקבוצה לוקחת חלק משמעותי בכך.

הפועל אום אל פחם ביום ההתנדבות

אמש התקיים מרתון לילדים בעלי צרכים מיוחדים תחת חסותה של הקבוצה ובה השתתפו כ-600 תלמידים מבית ספר אלאמל ומספר בתי ספר נוספים בעיר יחד עם כל שחקני הקבוצה והצוות המקצועי ואורח הכבוד שחקן העבר ומאמן בני מוסמוס נסים אגברייה. כמן כן נכחו חברי כנסת, ראש העיר, חברי מעוצת העיר וועד ההורים.

בהנהלת הקבוצה סיפרו על האירוע: "אנחנו רוצים להודות לכל המשתתפים, היה אירוע מרגש. הילדים היו שמחים, הצטלמו עם השחקנים ושיחקו איתם ביחד. אנחנו שמחים שראינו את החיוך של הילדים בזמן שהעיר עצובה".

במקביל, הכנות הקבוצה לקראת משחק הפלייאוף נגד טבריה נמשכות כשקבוצה מאמינים שאפשר לעבור את המשחק ויתרון הביתיות יחד עם הקהל הגדול יכול לעזור לקבוצה בהשגת המטרה. בקבוצה מעידים על אווירה חיובית באימונים ודריכות רבה לקראת המשחק.

#הפועלאוםאלפאחם

כתבות נוספות