לואב כיאל לקראת טבריה: "נבוא דרוכים ומוכנים, מי שירצה יותר ינצח"

מגן אום אל פחם לואב כיאל לקראת משחק הפלייאוף: "לא מזלזלים בטבריה. מי שיקריב יותר וירצה יותר הוא זה שינצח". 

הפועל אום אל פחם תארח מחר(שישי) את עירוני טבריה למשחק הפלייאוף הגורלי במסגרת משחק המבחן הראשון של ליגה א' צפון. מדובר ברגע לו ציפתה אום אל פחם בחודש האחרון מאז איבדה את המקום הראשון בליגה לטובתה של אכסאל והבינה שזהו הסיכוי היחיד של הקבוצה לעלות לליגה הלאומית. בהיבט סגל הקבוצה, מחמוד עבאס, שנפצע מול הפועל ירושלים, שב לאימונים בימים האחרונים כמו גם תימור אביטן ושניהם יעמדו לרשותו של הדרי.

מגן הקבוצה לואב כיאל התייחס להכנות שלו ושל קבוצתו ואמר: "מחכה לנו משחק חשוב מאוד, גם עבור מועדון וגם עבורנו השחקנים באופן אישי. מדובר במשחק קשה מול קבוצה טובה ואנחנו מתכוננים אליו בצורה הטובה ביותר גם מקצועית וגם נפשית, אנחנו רוצים לעבור שלב ורואים את המטרה מול העיניים".

כיאל / צילום: איהאם ג'בארין

על היריבה עירוני טבריה: "כל קבוצה בליגה הזו היא טובה במיוחד ארבע הקבוצות שנשארו בפלייאוף, לא סתם הן נמצאות איפה שהן. בנוגע לטבריה, ראינו מה היה במשחק האחרון מולנו ולא היה רחוק שנפסיד שם אז אנחנו מעריכים אותם וחושבים שהם קבוצה טובה. מתכוננים אליהם הכי טוב שאפשר, לא מזלזלים באף יריב. באים מוכנים, דרוכים כדי להתקדם הלאה".

על היתרונות של אום אל פחם בתור מארחת: "נכון שמשחק בית זה יתרון בטח עם קהל כמו של אום אל פחם אבל אנחנו לא מתמקדים במי מאיתנו פייבוריטית אלא רואים גמר גביע, רוצים לעבור שלב ולא מעיין אותנו מי, איך ואיפה". 

שחקני אום אל פחם/ צילום: איהאם ג'בארין

ההכנות של המאמן שמעון הדרי: "היתרון שבקבוצה יש שחקנים מנוסים ששיחקו גם בליגות בכירות יותר והיו במעמדים כאלה שזה מוסיף לקבוצה, שמעון מכין אותנו ומעיר איפה שצריך. במשחקים כאלו כל מאמן וגם שמעון רוצה שהקבוצה שלו תבוא עם הנשמה, עם הלב ולתת מעצמה. מי שנותן יותר, רץ יותר, מקריב יותר ורוצה יותר - מנצח. וזה מה ששמעון מכין אותנו גם עכשיו". 

קולקציית הביגוד החדשה של חנות המותגים "סולינו" אום אל פחם, עכשיו בחנות!

 טל.052-5703952

#הפועלאוםאלפחם

כתבות נוספות