עבאס סואן: "מגיע לדיא סבע להיות שחקן העונה". ארמלי: "הפכתי לאוהד נתניה בגללו"

השער המרהיב של סבע מול בית"ר גרף מחמאות. רפעת טורק: "אם הוא לא היה בנתניה היא לא הייתה נמצאת איפה שהיא היום". עבאס סואן: "אם יש שחקן שמגיע לו להיות שחקן העונה זה הוא".

השער של דיאא סבע בניצחון של מכבי נתניה על ביתר ירושלים השבוע (4-1) הדהים אוהדי כדורגל רבים ולאו דווקא כאלה של נתניה. הרשתות החברתיות במגזר הערבי התמלאו בסטטוסים עם תמונות של סבע והשער המרהיב שכבש, פצצה לחיבורים שלא השאירה שום סיכוי לשוער להציל את קבוצתו מספיגה. סבע הפך בקרב אוהדי המגזר ל"מוחמד סלאח הישראלי" והרבה שחקנים ומאמנים לא נשארו אדישים ליכולת האדירה שמפגין השחקן.

אספנו לכם כמה מהדעות של שחקני עבר בכירים על החלוץ בכושר הטוב ביותר נכון להיום ומלך שערי ליגת העל שמחזיק במאזן נפלא של 22 שערי ליגה:

רפעת טורק: "היה לי את הכבוד לפרשן כמה משחקים של נתניה ובדרך כלל דיאא הבקיע שערים מדהימים ותמיד היה המצטיין. אני חושב שהוא צריך לקבל את התואר שחקן השנה, רואים שהוא עשה התקדמות שצריכה להביא אותו להרכב הראשון של הנבחרת וזה בזכות היכולת הגבוהה שהוא מציג מתחילת העונה. אני בטוח שאם הוא לא היה בנתניה הקבוצה לא הייתה נמצאת איפה שהיא היום".

 דיאא סבע

צילום: נזיה סולטאן

זאהי ארמלי: "ממשחק למשחק הוא משתפר ומשתלב בצורה טובה מאוד עם ערן לוי. אני כבר עוקב אחריו הרבה זמן, הפכתי לאוהד נתניה. הוא מהיר, חכם ויש לו כוח מתפרץ באמת מדהים".

אחמד סבע: "הוא נמצא בשיא הכושר שלו ומפגין יכולת מצוינת. הוא שיפר אצלו הרבה דברים. השער שהוא כבש מול בית"ר לא כל שחקן יכול לעשות. אני מאחל לו רק הצלחה ובטוח שהוא יגיע יותר רחוק". 

עבאס סואן: "דיאא הוא אחד השחקנים הכי יציבים השנה והכי מוכשרים שיש לנו בליגה הישראלית. הוא יכול עוד להתפתח יותר ממה שהוא היום והשמיים הם הגבול. כל שחקן היה חולם להיות עכשיו במקומו והדוגמא הכי טובה זה מה שהוא עושה בכל משחק, הוא לא רק מבקיע אלא מעורב בכל מהלך של משחק. אם יש שחקן שמגיע לו להיות שחקן העונה זה הוא, כל שער שלו יותר יפה מהשני. חבל שלא נותנים לו את הבמה שמגיעה לו, מגיע לו יותר ממה שנותנים לו עד עכשיו". 

#מכבינתניה #דיאאסבע

כתבות נוספות