עאהד עזאם: "מאמינים בעצמנו. נעשה את שלנו ונקווה שהמזל לא ישחק לצד הרצליה"

הפועל רובי שפירא יוצאת למשחק הפלייאוף בהרצליה. עאהד עזאם: "מאמינים בעצמנו שיכולים לעשות את זה ומקווים שהמזל לא ישחק לצד הרצליה. אין פייבוריטית במשחק הזה".

 

הפועל רובי שפירא תפגוש בשישי הקרוב(15:45) את הפועל הרצליה למשחק המבחנים הראשון של ליגה א' צפון. פטריסיו סייג וחניכיו מגיעים לקרב הפלייאוף לאחר שעברו סיבוב שני קשה במיוחד ולא רק על כר הדשא אלא גם מנטלית לאחר שצנחו מפסגת הטבלה אל המקום הרביעי ובקבוצה יודעים שכעת זה המאני טיים, הכל או כלום, או שעוד עונה תסתיים בטעם של פספוס או שקבוצת האוהדים תוכיח שעל אף הנפילה בליגה, היא מסוגלת לצלוח את שלב הפלייאוף ולהגיע רחוק. 

 שחקני הפועל "רובי שפירא"

צילום: איהאם ג'בארין

 

סעיד דיאב, עאהד עזאם, תאמר אחמד, איימן עלי והייתם חלבי ייצאו עם קבוצתם למשחק הגורלי במגרש בהרצליה שכזכור, לא האיר להם פנים העונה לאחר שגם בעונה הנוכחית וגם בעונה שעברה בהן התחרתה הקבוצה על עלייה, היא איבדה שם נקודות יקרות. יתרה מכך, ברובי שפירא לבטח זוכרים את משחקי הפלייאוף בעונה שעברה בהם הודחו בגמר הצפוני לאחר תבוסה לעירוני טבריה , אמנם הפעם מאמינים שזה הזמן לשנות את הסטטיסטיקה ופני התמונה ולהגיע רחוק יותר. 

 

שוחחנו עם שחקן הקבוצה עאהד עזאם שסיפר על ההכנות שלו ושל חבריו לקבוצה ואמר: "אנחנו מתכוננים על הצד הכי טוב שיש, אנחנו מאמינים שאנחנו יכולים לעבור ולעשות את זה. לגבי מה שהיה, אנחנו לא מסתכלים אחורה ומה שהיה כבר מת. ננסה לעבור שלב שלב ובעזרת ה' נהיה בלאומית".

עאהד עזאם

צילום: איהאם ג'בארין

 

 

על העבר מול הפועל הרצליה והעובדה שלא ניצחו אותם במגרשם הביתי במשך שתי העונות האחרונות אמר: "מקווים שהמזל לא ישחק לצידם, מה שכן את שלנו נעשה ובעזרת ה' נעבור אותם. אין פייבוריטית מבינינו והכל יכול להיות. מקווים שהקהל שלנו יעשה את ההבדל".

 

על העתיד של קבוצתו והאמונה להמשך הדרך הוסיף לסיום: "ביום מן הימים הפרויקט יעשה את מה שהוא רצה מתחילת הקמתו וזה 'איחוד עם הפועל חיפה' במטרה שהקבוצה תהיה קבוצת אוהדים בסוף". 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload