שער של סלים עמאש הכריע ניצחון קריטי לחדרה על קטמון

טוב שיש את עמאש: שער שכבש סלים עמאש העניק לחדרה ניצחון 1-0 על קטמון וקירב אותה צעד נוסף לעבר ליגת העל. 

הפועל חדרה אירחה אמש את הפועל קטמון, יריבתה הצמודה במאבק על הכרטיס למקום השני בלאומית. המשחק התפתח לרעתה של קטמון כבר מדקותיו הראשון כשבדקה ה-10' שחקנה אורי פסו ספג כרטיס אדום ישיר והורחק לאחר שהכשיל את אוהד קדוסי על סף הרחבה ומנע ממנו להגיע למצב של אחד על אחד מול שוער. אילון ירושלמי לקח את הבעיטה החופשית כתוצאה המאירוע ושלח כדור מצוין שלמזלה של קטמון נהדף על ידי שוערה ברק לוי. 

קטמון הצליחה לשרוד את המחצית הראשונה ללא ספיגה אך במחצית השנייה הוכרע המשחק באופן סופי כשבדקה ה-66' סלים עמאש נגח פנימה כדור מצוין שהוגבה לתוך הרחבה וקבע יתרון 1-0 לזכותה של הפועל חדרה שנשמר עד לסיום וקבע ניצחון חשוב מאוד עבור ניסו אביטן וחניכיו. 

 סלים עמאש

צילום: אבי רביבו

באמצעות הניצחון על קטמון, חדרה הצליחה להתרחק עוד יותר משתי יריבותיה הצמודות במאבק על העלייה לליגת העל מהמקום השני כשהפער מקטמון, אותה ניצחה ונמצאת במקום השלישי, עומד כעת על 7 נקודות ואילו מראשל"צ הניצבת במקום השלישי והצמוד אליה הפער גדל ל- 4 נקודות. 

סלים עמאש,שהכריע את הניצחון אולי החשוב ביותר העונה של חדרה, כבש את שערו השביעי העונה בכל המסגרות והשישי במסגרת הליגה והשחקן שהיה עם חדרה במשך שנים בליגה א', מוכיח ממשחק למשחק כמה הוא שייך לליגה הבכירה יותר. אגב, שערו האחרון שכבש עמאש היה גם כן נגד קטמון במשחק החוץ בין השתיים וגם שם ניצחה חדרה בתוצאה 1-0 את המשחק. 

#ליגהלאומית #הפועלחדרה

כתבות נוספות