מהראן אבו ריא: "נבוא לאום אל פחם לשחק את המשחק שלנו, היתרון של אום אל פחם הוא רק על הנייר"

בלם עירוני טבריה מתכונן יחד עם קבוצתו למשחק הפלייאוף מול הפועל אום אל פחם: "יש לאום אל פחם יתרון ביתיות וקהל אבל זה רק על הנייר, נבוא לשחק את המשחק שלנו". 

 

ביום חמישי האחרון ועם סיום העונה הסדירה הבטיחה עירוני טבריה את מקומה בחמישייה הראשונה של ליגה א' צפון ובכך נכנסה למשחקי הפלייאוף גם העונה. המבחן הראשון של טבריה ייערך כבר בשישי הקרוב לאחר שכבר נדחה לראשון, אך הוחזר לתאריך המקורי.  כאמור טבריה תתארח אצל הפועל אום אל פחם מהמקום השני למשחק קשה שבסיומו רק אחת מהן תעלה שלב ותפגוש את המנצחת בין הפועל הרצליה להפועל רובי שפירא חיפה. 

 

אחד מהשחקנים המשמעותיים בסגל הקבוצה מעיר הכנרת הוא הבלם מהראן אבו ריא אשר עבר אליה בחלון ההעברות האחרון מהפועל אכסאל. אבו ריא כבש את השער הראשון מבין צמד השערים שהעניקו לקבוצתו את הניצחון המשמעותי האחרון על קרית אתא ובאופן כללי הוא בורג משמעותי ביותר בהגנת הקבוצה.

 המבחן של אבו ריא וטבריה

צילום: נזיה סולטאן

 

שוחחנו עם מהראן אבו ריא לקראת משחק הפלייאוף הקשה שמצפה להם וראשית התייחס להכנות שלו ושל קבוצתו:"הדבר הכי טוב שעשיתי השנה הוא שהצטרפתי לעירוני טבריה. למרות המצב הקשה והתקופה שעברנו מבחינה כלכלית, המקום הזה מדהים גם מבחינה חברתית וגם מבחינה קבוצתית".

 

על ההעפלה לפלייאוף הוסיף: "את האמת לכולם היה חלק גדול בהעפלה לפלייאוף העליון, אני מאוד שמח שיכולתי לתרום את חלקי וואני מקווה שנמשיך כך גם מהמשחק הבא נגד אום אל פחם שהוא משחק מאוד קשה". 

 

על היריבה אום אל פחם אמר: "לאום אל פחם יש סגל שחקנים מצוין, לא סתם הם סיימו במקום השני ויש להם את יתרון הביתיות והקהל האדיר שלהם אבל כל זה רק על הנייר. במגרש המצב יהיה שונה. אני מאוד אוהב ומכבד את אום אל פחם ויש לי הרבה חברים שם, אבל אנחנו באים לשחק את המשחק שלנו ואני מקווה שעם התשוקה והלב של השחקנים נעבור את המשחק בשלום".

 

על הכוונות והאמונה של עירוני טבריה לעלות לליגה הלאומית: "אין מועדון ואין שחקן לא רוצה להתקדם ולעלות ליגה. המטרה העיקרית שלנו עכשיו המשחק הבא נגד אום א לפחם, אנחנו צרכים לעבור אותו ואני מקווה שנעבור אותו ונחשוב על המשחק שמגיע אחריו . צרכים מעשים במגרש, לא דרך דיבורים מצליחים". 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload