הנהלת סכנין תקבל החלטה לגבי עתידו של בנין בעונה הבאה

עתידו של טל בנין אינו מובטח: בני סכנין תקבל החלטה לגבי עתידו של המאמן בסיום העונה.

לאחרונה ניתן לראות את התקופה הלא טובה שעוברת בני סכנין והיא מעלה שאלות ואכזבות רבות. אחת האכזבות, כך מספרים גורמים בקבוצה, היא מחלק מההחלטות מקצועיות וחברתיות שמקבל המאמן. אחת הבעיות של סכנין בתקופתו האחרונה של בנין היא חדר ההלבשה כאשר קיים פילוג בין סגל השחקנים בין אם זה פיזית בחלק מהאימונים ובין אם זה חברתית כאשר חלקם מקורבים למאמן וחלקם מרוחקים ממנו ואם לא די בכך, התוצאות על כר הדשא מדברות בעד עצמן כאשר הקבוצה ניצחה משחק אחד בודד בשבעת המחזורים האחרונים.

לא מצליחים להביא תוצאות

צילום: עובאדה אכתילאת

בהנהלה עדיין לא יוצאים בהצהרות לגבי עתידו של המאמן והחלטה בעניינו תתקבל בסוף העונה כשנותרו עוד שני משחקים בלבד, אולם במידה ובנין נשאר הרבה שחקנים יאלצו לעזוב. לעומת זאת במידה ובנין יעזוב, יש כבר מספר שמות שמוזכרים במסדרונות הקבוצה ואולי ינסו להחזיר את אחד מהמועמדים שלא הצליחו להביא לאורך העונה הנוכחית ובמהלך תחלופות המאמנים שעברו. במידה וזה יקרה, בקבוצה ילכו רק על אופציית מאמן עם ניסיון שמכיר את הקבוצה דוגמת מרקו בלבול שהיה המועדף על פניה.

בסכנין יודעים שחייבים לעשות זעזוע בקיץ שיחזיר את הקהל למגרשים ולאחרונה גיששה הקבוצה אצל מוחמד גדיר שנחשב לאהוב הקהל המקומי. גדיר רוצה לסיים את העונה עם הפועל באר שבע ואינו פוסל את אופציית סכנין, במידה והצדדים יגיעו להסכמה בעניין השכר, החלוץ יעשה את הדרך חזרה לדוחא. בנוסף לגדיר, גם מהראן ראדי חזק בתמונה ואם השחקן יחליט שלא להמשיך בבאר שבע, סכנין היא אחת האופציות עבור השחקן. כמו כן תחפש הקבוצה עוד בלם ומגן שמאלי.

טל בנין

צילום: נזיה סולטאן

#בניסכנין

כתבות נוספות