פאיק מחאמיד: "הייתה עונה מוצלחת, מתכנן להתקדם לליגה בכירה יותר". חיזורים מליגות בכירות אחר

פאיק מחאמיד מסכם עונה מוצלחת באסי גלבוע: "עשיתי בחירה נכונה להגיע לקבוצה. מתכנן לשחק בליגה גבוהה יותר בעונה הבאה". חיזורים אחרי החלוץ מהליגה הלאומית ומליגת העל.

החלוץ הצעיר בן ה-21 סיים את העונה עם מאזן של 11 שערי ליגה והיה בורג משמעותי ביותר בהתקפת אסי גלבוע בה אליה הגיע כחודשיים מפתיחת הליגה ולאחר שהיה אצל היריבה הפועל מגדל העמק. מחאמיד מחוזר לאחרונה על ידי מספר קבוצות בליגות הבכירות כשגיששה אצלו דרך גורמים לא רשמיים הפועל עפולה מהליגה הלאומית וכמו כן בקרבתו של השחקן סיפרו על הצעה מאחד המועדונים בליגת העל שמאוד רוצה את מחאמיד וכבר הגישה לו פניה רשמית. מדובר באחת מהקבוצות שנמצאות היום בצמרת. 

 פאיק מחאמיד

צילום: איהאם ג'בארין 

לסיכום העונה שחלפה אמר פאיק מחאמיד: "ברוך השם הייתה עונה מוצלחת מבחינה אישית עם מספרים טובים כחלוץ (11 שערים ו-5 בישולים). השנה בחרתי בחירה נכונה להגיע לקבוצה ולקבל דקות משחק כמו שרציתי וברוך השם הבאתי את זה לידי ביטוי על המגרש". בנוגע לעונה הבאה הוסיף: "המטרה שלי לעונה הבאה היא לא להישאר בליגה א'. הגעתי לליגה א' כדי לקבל דקות משחק, לכבוד שערים ולצבור ניסיון. בעונה הבאה אני מתכנן כבר לשחק בליגה גבוהה יותר ואני חושב שאני ראוי לזה".  

#הפועלאסיגלבוע

כתבות נוספות