הפועל כאוכב חגגה את נשף העלייה הרשמי לליגה א' צפון

הפועל כאוכב חגגה את נשף העלייה שלה לליגה א'. ח"כ איימן עודה: "כאוכב הוא כפר למופת". ח"כ מסעוד גנאים: "קורא לכל החברה הערבית ללמוד מהכפר כאוכב בכל הפרמטרים".

חגיגות נשף העליה של הפועל כאוכב לליגה א' צפון נערכו השבוע. האירוע היה מאוד חגיגי ובו התכבדו בנוכחותם גם חברי כנסת מהמגזר הערבי ביניהם ח"כ איימן עודה, ח"כ מסעוד גנאיים, ראש עיריית סכנין מאזן גנאיים ויו"ר המועצה מקומית כאבול שכפרו אירח את האירוע.

מבין הדברים שאמר ח"כ איימן עודה נאמר כי "כאוכב הוא כפר למופת בפאן החינוכי ותרבותי ובפאן הספורטיבי אין הוכחה טובה יותר מעליית הקבוצה לליגה א' ולאור התפשטות הפשיעה בחברה הערבית, אנחנו שמחים שאנו מכילים כפר מתורבת שבנוי על כבוד האדם והכבוד ההדדי. אני שמח שאני נוכח ביניכם ואדאג לברך כל הקבוצות הערביות שעלו ליגה כי ספורט היא התגובה החזקה נגד האלימות".

שחקני כאוכב חוגגים

ח"כ מסעוד גנאיים בירך את הכפר כאוכב ואף ראה את עירו סכנין כחלק בלתי נפרד מהעלייה ההיסטורית והוסיף: "אני בתור יליד סכנין גאה לא פחות מכם מההישג הזה וקורא לכל החברה הערבית ללמוד מהכפר כאוכב בכל הפרמטרים: חינוך, ספורט והכי חשוב הכבוד שלכם אחד לשני". גנאים לא שכח לציין גם ש"שחקני הקבוצה שבאים מסכנין, הופכים את העליה כחשובה גם לסכנין".

עוד במהלך האירוע הוקרנו סרטי וידאו אשר סיכמו את העלייה דרך העדשה וכר הדשא, כמו כן עלו האורחים והמוזמנים לברך את הקבוצה, הנהלתה והקהל הנפלא.

תמונות נוספות מהאירוע:

#הפועלכאוכב

כתבות נוספות