ליגת העל: כליבאת שוב מוכיח כמה השילוב עם רעננה מוצלח, ריאן כבש מול מכבי חיפה וסכנין ממשיכה לאכזב

ליגת העל: טאהא ואלחמיד איבדו נקודות במושבה, ריאן כבש בניצחון מול מכבי חיפה, סכנין ממשיכה לאכזב וכליבאת מוכיח מחדש כמה החיבור עם רעננה מוצלח.

עירוני ק"ש 1-2 מכבי חיפה 

הקבוצה הצפונית עשתה את שלה וניצחה את מכבי חיפה כשמהבולטים בסגל היו השוער מהדי זועבי והקשר אסמעיל ריאן. זועבי שאמנם ספג שער אחד, אך הציל שערים נוספים, ממשיך להוכיח את עצמו ממשחק למשחק בין הקורות מאז קיבל את ההזדמנות שניתנה לו כתוצאה מפציעת השוער הראשון איתמר ניצן. 

מי שבלט יחד עם זועבי הוא אסמעיל ריאן. זהו משחקו השני ברציפות בו כובש ריאן שער, אך הפעם מדובר בשער מיוחד נגד קבוצתו לשעבר מכבי חיפה שכזכור עזיבתו עוד לוותה בדין ודברים באמצעות עורכי דין.

שער מכריע מול האקסית. ריאן

צילום: נזיה סולטאן

בני יהודה 1-1 הפועל באר שבע

האלופה מעדה מול קבוצתו של יוסי אבוקסיס ואיבדה נקודות יקרות שנתנו תוספת ענקית של מוטיבציה לבית"ר ירושלים לקראת המשחק שלה מול מכבי נתניה בו ניתנה לה ההזדמנות לצמצם את הפער לשתי נקודות בלבד בעוד צפוי בשבוע הבא מפגש בין השתיים. 

אמנם באר שבע ספגה ביקורות רבות אמש אך דווקא חוליית ההגנה בה תפקדו חאתם אלחמיד ולואי טאהא, הצליחה להימנע מאותן ביקורות. "לא היינו גרועים במשחק הזה, נצטרך להתכונן היטב לטדי. בכדורגל צריך קצת אקשן" אמר בין יתר דבריו הבלם לואי טאהא, שהפך לבורג משמעותי בהרכב הקבוצה מהנגב.

יקוו למעידה של בית"ר. טאהא, אלחמיד וראדי

בני סכנין 3-1 הפועל רעננה

הפסד נוסף נרשם אמש(שבת) לבני סכנין וזהו גם הפסד הבכורה של הקבוצה באצטדיון דוחא. מסתמן שחוסר השקט  בסכנין בא לידי ביטוי גם על כר הדשא כשקבוצתו של טל בנין מציגה יכולת חלשה. במשחקיו הראשונים של בנין היה נראה שהקבוצה יוצאת לדרך חדשה וטובה, אך התפתחויות השבועות האחרונים בהיבט התוצאות שמשיגה הקבוצה, היכולת והעיסוק בחדר ההלבשה המפולג צריכות להדליק נורת אזהרה בקבוצה לקראת העונה הבאה. 

מי שחגג אתמול עם קבוצתו אליה הושאל וביקר לראשונה באצטדיון דוחא המחודש הוא מוחמד כליבאת. כזכור, בחלון ההעברות האירון הושאל כליבאת לקבוצה מהשרון במדיה פתח קדנציה נוספת ומסתמן שהחיבור ביניהם מוצלח מאוד. 

השתלב טוב ברעננה. כליבאת / צילום: עובאדה אכתילאת

#איסמעילריאן

כתבות נוספות