אברהים אבו רקייק: "תמיד האמנתי בשפרעם. עונה הבאה? אנוח קצת ואקבל החלטה"

הפועל שפרעם סיימה את העונה בניצחון על באקה אל גרבייה. מאמן הקבוצה אברהים אבו רקייק מסכם עונה:"תמיד האמנתי בקבוצה, היו מי שסימנו אותנו כבר כיורדים הראשונים. ייצגנו את שפרעם והחברה הערבית בכבוד גם בליגה א' וגם בגביע המדינה. עונה הבאה? אנוח קצת ואקבל החלטה". 

 

בשישי האחרון יצאה הפועל שפרעם לבאקה אל גרבייה למשחק המסכם של עונת הכדורגל המטלטלת שעברה עליה. שפרעם ניצחה במחזור הסיום בתוצאה 2-1 משערים שכבשו עבד מורג'אן ואחמד דיאב שגם חתמו עונה עם פתיחה קשה וסיום מתוק. מאמן הפועל שפרעם אברהים אבו רקייק סיכם את העונה שעבר יחד עם קבוצתו: "שפרעם סיימה את העונה הקשה והמתישה בצורה הכי טובה. אף אחד לא האמין שלאור פתיחת העונה הקשה שהייתה לנו נצליח להתגבר אבל אני תמיד האמנתי בקבוצה והאמנתי שאכן נצליח להישאר בליגה. להשיג 45 נקודות בעונה כזו זה נחשב להישג".

 

עוד הוסיף אבו רקייק על החוויות אותן עברו העונה: "הצלחנו לשלב שחקנים צעירים השנה ולייצג את שפרעם ואת כל החברה הערבית בכבוד גם בליגה א' ובמיוחד בגביע המדינה. אפשר לחלק את העונה לשלושה חלקים, החלק הראשון הוא הכישלון הכלכלי ואי התייצבות הקבוצה למשחק נגד הפועל רובי שפירא וברגע הזה כולם סימנו אותנו כיורדים הראשונים. החלק השני היה ההתקדמות בגביע המדינה, היכולת והדרך שעשינו שם נחשבת להישג אדיר, הפגנו יכולת יפה וכל המדינה ראתה את זה, אבל לצערי ההצלחה בגביע השפיעה לרעה על ארבעה משחקים בליגה. החלק האחרון הוא לאחר שהבטחנו את הישארותנו בליגה כשנראינו משוחררים יותר, הצגנו את הכדורגל החיובי שלנו והצלחנו לסיים את העונה בצורה יפה".

אברהים אבו רקיק / צילום: חליל חאדר 


על המשך דרכו בשפרעם: "יש לי בשפרעם בית יפה ולהם יש פינה בליבי. אני הרגע סיימתי את העונה המתישה הזו ולדעתי צריך לנוח ובעוד שבוע או שבועיים נהיה חכמים יותר, לא שאני מסיים בשפרעם את הקדנציה  אלא להפך אנחנו מדברים על המשך הדרך וראש העירייה כבר דיבר איתי על המשך הדרך בשנה הבאה, אבל בכדורגל הכל פתוח. בעוד שבועיים נדע לאן פנינו מופנות".

 

על אפשרות החתימה בהפועל אכסאל: "אני שמעתי תחילה מהתקשורת על התעניינותה של אכסאל, אבל שוב רק אחרי שאנוח בעוד שבועיים אצליח לגבש החלטה. איפה שאהיה אני אאחל להפועל שפרעם כל טוב ושמשיך להצליח".


על השילוב המוצלח עם עבד מורג'אן: "עבד מורג'אן הוא ללא ספק השחקן הכי טוב שיש בליגה א', זו לא פעם ראשונה שאנחנו עובדים ביחד ולשמחתנו תמיד עושים זאת בהצלחה. אני מבטיח לכם שאיפה שאני אהיה, השחקן הראשון שאפנה אליו זה יהיה עבד מורג'אן והוא כנראה יהיה השחקן שיעבוד איתו בשנה הבאה בכל קבוצה שאהיה בה". 

עבד מורג'אן / צילום: חליל חאדר

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload