עבד ג'בארין: "הפועל ירושלים סבלה מחוסר מזל. העונה הבאה שלי? או לאומית או ליגת העל"

חלוץ הפועל ירושלים עבד ג'בארין: "המזל לא היה איתנו מתחילת השנה. עונה הבאה? או בלאומית או בליגת העל".

ביום חמישי האחרון סיימה הפועל ירושלים את העונה באופן רשמי לאחר הפסד להפועל אום אל פחם שהותיר אותה מחוץ לחמישיית הפלייאוף העליון. זו עונתה הראשונה של הפועל ירושלים בליגה א' צפון לאחר שירדה בסיום העונה שעברה יחד עם מכבי שעריים מהליגה הלאומית. רבים סימנו את הפועל ירושלים כפייבוריטית גדולה לחזור לליגה הבכירה טרם פתיחת העונה, אך כבר במחזורים הראשונים הדברים נראו אחרת ממה שציפו ובסופו של דבר בהתחשב בפתיחת העונה הלא טובה של הירושלמים, כניסה לפלייאוף הייתה יכולה להמתיק את עונתם הראשונה בליגה א' צפון.

אחד מהשחקנים המשמעותיים שהיה בסגל הירושלמים לאורך העונה כולה הוא עבד ג'בארין, תושב אום אל פחם שהגיע אליה מקבוצת הנוער של מכבי נתניה כשרשם גם מספר הופעות במדי הקבוצה הבוגרת בליגת העל ומסומן כפוטנציאל גדול. עבד ג'בארין סיכם את המשחק האחרון של העונה עבורו ועבור קבוצתו: "חשבנו שנעלה לפלייאוף העליון והכל היה בידינו אין מה לעשות, הפסדנו. אני חושב שאנחנו יותר טובים מטבריה אבל המזל לא איתנו מתחילת השנה. הייתה עונה בסדר, לא קשה. עשיתי את העונה שלי, אני לא מאוכזב".

על המשך דרכו הוסיף: "בעזרת השם בעונה הבאה אשחק או בליגה לאומית או בליגת העל. אם יש משהו על הפרק? עדיף שזה יישאר כרגע אצלי בלב".

עבד ג'בארין מול קבוצת עירו

צילום: איהאם ג'בארין

#הפועלירושלים #הפועלאוםאלפאחם #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות