פרדיס ניצחה 1-0 את כאבול ותתמודד במשחק המבחן מול מגדל העמק

 

1-0 קטן גדול. שער ניצחון של רוברט ארחיל העניק לפרדיס ניצחון על כאבול בגמר הפלייאוף הצפוני. ארחיל: "עושים היסטוריה לקהל הענק שלנו. אם לא ננצח את מגדל העמק מבחינתי לא עשינו שום דבר". חאלד זבידאת: "המזל לא היה איתנו, ייצגנו את כאבול בכבוד".

 

הפועל בני פרדיס ועירוני בני כאבות נפגשו היום(שישי) במגרש בעילוט לגמר הפלייאוף הצפוני של ליגה ב' בו נאבקות השתיים על הכרטיס הנחשק למשחק המבחן מול מגדל העמק מליגה א' צפון. 

 

המשחק נפתח לטובתה של פרדיס כשבדקה ה-13' נרשמה הזדמנות ראשונה שלה מרגליו של אמאם מרעי שפרץ מצד ימין, הוציא כדור מצוין לשי מוטאי ששלח אותו לעבר השער אך נעצר אצל הגנת כאבול. אמאם מרעי ניסה להשתלט על הכדור החוזר אך שלח אותו החוצה. פרדיס המשיכה ללחוץ ודקה לאחר מכן כדור קרן של אמאם מרעי הגיע לראשו של בלם פרדיס שנגח מעל השער. 

 הקהל שהגיע לתמוך בפרדיס 

 

 

בדקה ה-23' טעות בהגנת כאבול העניקה לאמאם מרעי הזדמנות מול השוער רבאח רבאח אך העדיף לבשל לרוברט ארחיל שבקלות מול שער ריק העלה את פרדיס ליתרון 1-0 מוקדם. בדקה ה-28' נרשמה הזדמנות ראשונה לכאבול לאחר שניכר כי השולטת במשחק היא פרדיס. כדור חופשי הגיע לראשו של הקפטן חאלד זבידאת שנגח אולם הכדור פגש את המשקוף. על סף סיום המחצית פרדיס קיבלה הזדמנות נוספת להכפיל את היתרון כאשר שי מוטאי עבר את בלם כאבול ומול השוער בעט כדור מעל השער.


במחצית השנייה השתנו פני המשחק כשמי שנכנסה לעניינים והשתלטה על המשחק, פרדיס מצדה החמיצה את ההזדמנויות הבודדות שלה כשבמסוכנת מביניהן כדור של אימאם מרעי התגלגל בסמוך לקורה. בדקה ה-67' כאבול ניסתה מרחוק בבעיטה של אמין סאלח אולם שוער פרדיס התמקם טוב ועצר את הכדור. החל מאותה הדקה נרשמו עוד מספר הזדמנויות מסוכנות של כאבול כשבאוויר הייתה תחושה שההארכה קרובה מתמיד אך לבסוף שריקת הסיום נשמה והקפיצה את מאות האוהדים האדומים והוציאו אותם לחגיגות העלייה לשלב האחרון והמכריע בו ינסו לעשות את הבלתי יאומן ולעלות לליגה א' על חשבונה של מגדל העמק.

שחקני פרדיס חוגגים 

 

כובש שער הניצחון לפרדיס רוברט ארחיל אמר ליאללה ספורט לאחר המשחק: "השער הכי חשוב שלי בקריירה, מבחינתי עברנו שלושה גמרים ונשאר לנו גמר גביע אחד ובמשחק נתון הכל יכול להיות. במשחקים כאלו חשובה יכולת ולא חשובה תוצאה. אנחנו עושים היסטוריה לקהל הענק הזה, הכל התחבר לנו אבל אם לא ננצח את מגדל העמק מבחינתי לא עשינו שום דבר".

מאמן פרדיס ואפי חסנייה ובני משפחתו חוגגים

 

בצד המפסיד אמר קפטן בני כאבול חאלד זבידאת: "לא מאוכזבים. ייצגנו את כאבול בכבוד והגענו לשלב מאוד מכובד, הוצאנו מים מאבן. אף אחד לא ספר אותנו בהתחלה. היו לנו הזדמנויות טובות לשנות את המשחק, גם הנגיחה שלי, אבל המזל לא היה איתנו".

קפטן כאבול חאלד זבידאת 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload