אחי נצרת ממשיכה ברצף כיבוש שערים שלילי וסיימה בתיקו מאופס מול חדרה

תיקו ללא שערים בין הפועל חדרה לאחי נצרת שממשיכה ביכולת כיבוש שערים דלה ורחוקה מתמונה העלייה.

אחי נצרת סיימה אמש(חמישי) בתיקו מול הפועל חדרה במשחק חוץ שככל הנראה פתח את סיפור העלייה מחדש, אך ללא אחי נצרת שכבר סיימה בעצב את חלום העלייה הפרטי שלה. אחי נצרת לא הציגה משחק מבריק במיוחד, אלא שדווקא חדרה ניסתה ותקפה ברוב דקות המשחק כדי לנסות והבקיע את השער שיכריע את ההתמודדות אך בסופו של דבר התיקו המאופס ביניהן נמשך עד סיום ההתמודדות.

אחי נצרת הגיעה למשחק כשהיא יודעת שמרחק 8 הנקודות מהמקום השני ככל הנראה סגר את סיפור העלייה שלה מהמרום השני ולעומתה, הפועל חדרה אשר נחשבת כהפתעת הליגה הלאומית והייתה תלויה רק בעצמה, הייתה נחוצה יותר לנקודות והיא תקפה ללא הפסקה עד שבדקה ה-33' זה כמעט השתלם לה לאחר שני ניסיונות של שחקניה סמיר ביארקטרביץ' וגיא כהן כשהראשון מביניהם בכעט לעבר השער ופגש את הקורה והשני, שניסה להשתלט על הכדור החוזר, נגח למשקוף. חוסר המזל שכנראה פתח את ההתמודדות של העליה לליגת העל בין הפועל חדרה, הפועל ראשל"צ והפועל קטמון, השאיר טעם מר מההתמודדות בפיה של הפועל חדרה.

שחקני אחי נצרת

צילום: איהאם ג'בארין

אחי נצרת מצדה המשיכה ביכולת ההבקעה הדלה שאפיינה את העונה הזו ונשארה במקום השביעי כאשר כבר הקבוצה, אוהדיה ושחקניה הבינו שהם חייבים להסתכל כבר לעבר העונה הבאה ואולי להצליח להעמיד סגל מתאים שירוץ מתחילת העונה ועד סופה בכדי לעלות ליגה ובתנאי שההצהרות יהיו קטנות יותר בפתיחת העונה. אחי נצרת צפויה לפגוש לדרבי מעניין בשנה הבאה את הפועל אכסאל ומה שנשאר לה לה העונה זה רק לנסות להשפיע על זהות העולה כאשר בעוד שבועיים תפגוש את הפועל קטמון ותסיים במשחק האחרון בחוץ נגד הפועל ראשל"צ.

#אחינצרת

כתבות נוספות