קו הסיום: אום אל פחם תארח את הפועל ירושלים למשחק האחרון של הליגה במטרה להבטיח את המקום השני

המאבק על המקום השני: אום אל פחם תארח הערב(17:00) את הפועל ירושלים למחזור האחרון של העונה הסדירה ובמטרה לסיים במקום השני שיוביל לאירוח משחקי הפלייאוף.

90 דקות לסיום העונה הסדירה בליגה א' צפון, לא זכורה עונה כזו שעד למשחק האחרון עדיין התחרות לפלייאו העליון פתוחה ויותר מזה, הכרטיס למקום השני עדיין פתוח כאשר אום אלפחם והרצליה נאבקות על מי תסיים במקום השני. 

הפועל אום אלפחם תארח היום בשעה 17:00 את הפועל ירושלים ובפחם חושבים אך ורק על ניצחון שיבטיח להם את המקום השני בטבלה וכאמור יקנה לקבוצה את אירוח משחקי הפלייאוף, משמעו במידה והקבוצה עוברת עוד שלב היא יכולה ליהנות מרווחים כספיים כתוצאה מכניסת קהל ומכירת כרטיסים וזה דבר שיכול לעזור מאוד לקבוצה בבניית התקציב לעונה הבאה. 

שחקני אום אל פחם / צילום: איהאם ג'בארין

יש מי שעדיין מאמין שאום אל פחם היא הקבוצה הפיבורטית לעלות לליגה הלאומית. תמיכה של הקהל ושקט בחדרי ההלבשה יכול לשלוח עוד נציגה של המגזר לליגה הלאומית ובקהל מאמינים שאולי עוד אפשר לעשות את זה העונה. בנוגע לסגל, מי שנבחר לשחקן חודש מרץ באתר יאללה ספורט השוער אחמד שיבל, יוותר הערב על החינה שנערכת לראת חתונתו ויעלה לשחק ביחד עם חבריו לקבוצה. שיבל, שמתחתן בימים הקרובים, רוצה לשחק ולסיים את המשימה בסיומה ייצא עם קבוצתו למבחנים מהמקום השני. לאחר המשחק יתלבש בחדרי המגרש ומשם ימשיך לאירוע החינה שלו. בנוסף, מי שייעדר מהמשחק הערב הוא אביב חדד עקב צבירת כרטיסים צהובים. 

אחמד שיבל / צילום: איהאם ג'בארין

באום אלפחם מאד מעריכים את התרומה של השוער. מנהל הקבוצה אבו אלעם אמר כי "זה מראה עד כמה שיבל קשור למערכת הוכיח בגרות ומנהיגות. אנחנו מאוד מעריכים את זה". בהקשר המשחק הערב הוסיף אבו אלעם: "המטרה שלנו לסיים במקום השני ועם נצחון, לכן אני קורא לקהל שיבוא ויתמוך בנו". 


כתבות נוספות